In the name of Allah

وبسایت شخصی حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

 حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

پایگاه رسمی و اطلاع رسانی حجة‌السلام والمسلمین سید محمد حسن ابوترابی‌فرد

آخرین بروزرسانی در سه شنبه ۲ شهریور ۱۴۰۰ - ساعت ۱۶:۲۴
سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲
بازگشت
حمایت 365 چهره دانشگاهی از نامزدی ابوترابی در انتخابات ریاست جمهوری

حمایت 365 چهره دانشگاهی از نامزدی ابوترابی در انتخابات ریاست جمهوری

این اساتید برجسته ضمن اعلام حمایت همه جانبه از نامزدی حجت الاسلام ابوترابی در انتخابات آتی در مصاحبه ها و بیانیه های فردی و گروهی بر وجود رابطه‌ی قوی و مستحکم میان ایشان و جامعه دانشگاهی تاکید کرده و تعامل مثبت و سازنده ایشان با اساتید، دانشجویان و پژوهشگران فرهیخته کشور را از مهم ترین مزیت های وی در قیاس با سایر چهره ها دانسته اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حجت الاسلام ابوترابی فرد، صدها چهره دانشگاهی کشور از شهرها و دانشگاه های مختلف کشور ضمن اعلام حمایت از کاندیداتوری وی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ایشان را فردی لایق و کارآمد دانسته و ابراز امیدواری کرده اند که با حضور ایشان  در صدر دستگاه اجرایی کشور  شاهد شکل گیری دولتی پاک و خدمتگزار باشند.

 

این اساتید برجسته ضمن اعلام حمایت همه جانبه از  نامزدی حجت الاسلام ابوترابی در انتخابات آتی در مصاحبه ها و بیانیه های فردی و گروهی بر وجود رابطه‌ی  قوی و مستحکم میان  ایشان و  جامعه دانشگاهی تاکید کرده و تعامل مثبت و سازنده ایشان با اساتید، دانشجویان و پژوهشگران فرهیخته کشور را از مهم ترین مزیت های وی  در قیاس با  سایر چهره ها دانسته اند. متن بیانیه فوق به شرح ذیل می‌باشد:

 

 بيانيه حمايت اساتيد و مدرسان دانشگاه‌های کشور از كانديداتوري جناب حجت‏الاسلام و المسلمين سيد محمدحسن ابوترابي فرد در انتخابات رياست جمهوري 1392


بسم الله الرحمن الرحيم
وَ قُلْ رَبِّ أَدْخِلْني‏ مُدْخَلَ صِدْقٍ وَ أَخْرِجْني‏ مُخْرَجَ صِدْقٍ وَ اجْعَلْ لي‏ مِنْ لَدُنْكَ سُلْطاناً نَصيراً
                                                                                                                                       (سوره اسری- ایه 80)


استقلال، عزت و پیشرفت کشور و نیل به زندگی رضایتمندانه و عادلانه، همراه با امید و آسایش، حق هر ایرانی است که جز با حضور و مشارکت گسترده و فعال اقشار مختلف و بهره‌گیری از تمام استعدادها و سرمایه‌های انسانی و طبیعی میسر نمی‌شود. ملت بزرگ ايران كه در تاریخ غرور آفرین انقلاب اسلامی توانسته¬اند همدلانه و آرمان‏گرايانه، همت والاي خود را در عرصه¬های اجتماعي و سياسي به منصه ظهور رسانند، شایسته آنند كه آرمان¬هاي بلند خود را در سايه سار معنويت ديني و نظام جمهوری اسلامی عينيت بخشيده و به جامعه‏اي مستقل، آزاد، آباد و پیشرفته، برخوردار از رفاه و آرامش و امنیت، بر مدار توحید و انسانیت دست يابند. در این میدان، نقش دولتمردان در اتخاذ تدابیر عالمانه، همراه با مدیریت کارآمد در به‌‌کارگیری منابع و سرمایه های عظیم انسانیِ توانمند و صالح و استفاده از تمامی ظرفیت‌های کشور، براي اداره با برنامه و شایسته امور مردم و کشور و حركت به سوی وضعيت مطلوب، تعیین‌کننده و سرنوشت‌ساز است. مدیریت صالح، سالم و کارآمد  شکوفا کننده استعدادهاي سرشار و قابلیت‌های بی‌کران موجود در کشور می¬شود و بستر وحدت و وفاق ملی و حرکت سازنده و امیدبخش مردم را فراهم می¬سازد، همانگونه که سوء مدیریت به تعارض نیروها، تشدید چالش‌ها و هدر رفتن سرمایه‌ها و فرصت های ملی منجر می‌گردد.


نیاز ضروری کشور در شرایط خطیر کنونی، اتخاذ رویکردی همدلانه، مبتنی بر اعتماد و وحدت و پرهیز از روش‌ها و منش‌های افراطی و تفریطی است. اتخاذ این رویکرد بدون حضور دولتمردان صالح، صادق، خردورز، علم‏مدار، توانا، قانون¬گرا، مردمی و متعهد میسر نخواهد شد. دولتمردانی که با منش عقلانی، اخلاق مدار و صادقانه خود و به دور از ادعاهای اغواگرایانه، خود را وقف خدمت به مردم و کشور و پیشبرد اهداف جامعه اسلامی نمایند و پیشینه زندگی و عملکردشان گواه صادق و گویا بر این شایستگی و توانمندی باشد. اين مديران بايد واجد شرايط و صلاحيت‏هايي باشند كه در اوضاع و احوال كنوني، اعتماد گسترده مردم را براي واگذاري بار گران مسئوليت اجرايي كشور جلب نمايند. چنین مدیرانی با اتکاء واقعی و باورمندانه به صلاحیت و قدرت مردم، می‌توانند به عنوان الگوهاي شايسته و صالح سياسي و فرهنگي، پرچمدار پیشبرد جامعه به سوی افق‌های مطلوب و مظهر اعتماد و اراده ملی گردند و در این برهه حساس تاریخی، وحدت اقشار و اقوام مختلف مردم را در پهنه وسیع این سرزمین پرافتخار استحکام بخشند.


گزینش چنین دولتمردانی صالح، در ساختار سیاسی مردم‌سالاری دینی که محصول مبارک انقلاب شکوهمند اسلامی ایران است، به دست مردم و با آراء آنان تحقق می¬یابد. اساساً فلسفه وجودی این ساختار مترقی، که بنیان سیاسی نظام جمهوری اسلامی را تشکیل می¬دهد، ایجاد بستر مناسب برای رشد و تکامل همه‌جانبه جامعه، از طریق مشارکتِ مستمرِ واقعی، تعیین کننده و اثر¬گذار مردم می‌باشد. در این ساختار، سازوکار انتخابات برای برگزیدن کارگزاران سطوح عالی و اصلی مدیریت کلان کشور توسط عموم مردم، ایجاد گردیده است و علاوه بر آن نظارت بر حسن عملکرد و تداوم صلاحیت آنان نیز از طریق نمایندگان مردم و روندهای مختلف دیگر اعمال می گردد.


صحنه انتخابات صحنه¬ بزرگ حضور و مشارکت آگاهانه، همدلانه، سازنده و فعالانه اقشار مختلف مردم و نخبگانی است که دل در گرو آینده‌ای بهتر دارند و خود را موظف و ملزم به اثرگذاری فعال در تعیین سرنوشت جامعه و بهبود و اصلاح آن می‌دانند. انتخابات ریاست جمهوری سال 92 نیز با توجه به شرایط داخلی و خارجی ، موقعیتی حساس و سرنوشت ساز جهت گذر و رهایی از معضلات و نابسامانی¬های موجود و حرکت به سوی آینده‌ بهتر، برای پیشرفت و سعادت ملت و کشور است. اگر از این فرصت، غفلت گردد و یا در آن سستی ورزیده شود مهمترین فرصت برای ساماندهی منافع حال و آینده مردم و کشور از دست خواهد رفت. لذا بر نخبگان و صاحب‌نظران لازم است که با روشن‌بینی و موقع‌شناسی، متعهدانه و هوشمندانه به تحلیل دقیق‌ شرایط همت گمارند و با همدلی و هم¬آوایی امواج عظیم و خروشان ملت، برای رسیدن به فردای بهتر و پر امید گام بردارند.


تحليل موقعيت و وضعیت كنوني، ما را به اين نتيجه رسانده است كه در این شرايط، كشور نيازمند حرکتي سرنوشت‌ساز، تحول‏آفرين و مبتنی بر معارف بلند دینی است که بتواند در پرتو حاکمیت همه جانبه قانون اساسی و با اعتقاد اصیل به اهداف و آرمانهای امام خمینی (ره) و پیروی صادقانه از سیاستها و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت ایت الله خامنه¬ای(مد ظله)، پیاده¬سازی اصول زير را هدف و راهنمای عمل خویش قرار دهد:

 

الف: عدالت اجتماعی و عزت و کرامت انسانی، از طریق پایبندی به قانون
 عدالت باید به عنوان معیار بنیادین همه تصمیمات، برنامه‌ها و اقدامات شناخته شود و پایبندی عملی به قانون در صحنه عمل فردی و اجتماعی، برای همگان در هر شغل و منصبی که باشند، شرط لازم برای تحقق عدالت و نيز یک ارزش اساسی و یک اصل تخلف‌ناپذیر انسانی و اسلامی به شمار آید. از این طریق است كه عزت و کرامت انسانی و استیفای حقوق فردی و اجتماعی مردم، به عنوان آرمان‌های شناخته شده جامعه اسلامی پاس داشته خواهد شد.

 

ب: صداقت و تخلق به اخلاق ديني در عرصه سياسي و اجتماعی
اخلاق گرایی نه به عنوان یک فضیلت فردی صرف، بلکه به عنوان یک اصل عام و واجب، بايد در تمامی تصمیمات و صحنه های گوناگون حیات اجتماعی و اداره امور اجرایی کشور تقویت گردد و با هر گونه دروغ، ظلم، نیرنگ، ریا، تکبّر، قدرت¬طلبی، ثروت¬اندوزی، تجمل¬گرایی، تفرقه و اختلاف‏افكني، خود-محوری، گروه¬بازی و ... عملا مقابله شود و در تقویت و گسترش صداقت، عدالت، برادری، راستی و درستی، خدمتگزاری و مردم¬گرایی، ساده¬زیستی و دردمندی، نیکی و خیرخواهی، وحدت و همدلی، مشارکت و همکاری اهتمام جدی گردد. در این فضاست که تفرقه¬ها به وفاق و اختلافات و پراکندگی¬ها به وحدت تبدیل شده و جلوه¬های حیات طیبه ایمانی در صحنه اجتماعی رخ خواهد نمود.

 

ج: خردورزي، ارج نهادن به دانش و تخصص و جلب مشاركت همه نخبگان و سرمايه‏هاي انساني  
خردورزی، دانش¬گرایی و شايسته‏سالاري، بايد نه به مثابه یک رویکرد تشریفاتی و  ابزاری، بلکه به عنوان اساس اداره موفق جامعه پذيرفته شده و ارج نهاده شود. نظام مشارکت گسترده نخبگانی در ساختار مدیریت و برنامه ریزی کشور شکل گیرد و خیل عظیم دانشمندان متعهد و دلسوز، صاحبنظران و متخصصان حوزه و دانشگاه، اندیشمندان، هنرمندان، نوآوران، فناوران، کارآفرینان و جوانان شيفته خدمت بتوانند فعالانه در بخش¬های گوناگون جامعه و در اندیشه¬ورزی¬ها وتصمیم¬سازی¬ها اثرگذار و نقش¬آفرین باشند. جایگاه علم و عالم در اجتماع رفعت واقعی يابد و برنامه¬ریزی¬ها، تصمیمات و اداره امور کشور با الهام از آموزه‏هاي ديني در تمامی عرصه¬ها بر محور دانش و تخصص سامان پذیرد. از اين طريق و با به-کارگیری خرد جمعی و نیروی عظیم مردم، ظرفيت هاي وسیع و عمیق قانون اساسي، که ميثاق ملت ما و چارچوب حرکت جمهوری اسلامی ایران است، معرفي و بارور شود و در اداره خردورزانه امور جامعه جاري و ساري گردد.

 

د: شفاف¬سازی فرايندهاي مديريتي و ترويج فرهنگ نظارت همگاني با تحكيم آزادي انديشه و بيان
با نهادینه‏سازي الگوهاي پاسخگویی و ترويج آزادی اندیشه و بیان، بايد به تقويت فرهنگ گفتگو و تضارب آراء همت گمارد، تا نقد عالمانه و اخلاقمند، نه فقط به عنوان یک امکان یا راهکار اجتماعی، بلکه به عنوان حق الهی انسان¬ها برای شناخت حقیقت و نیکویی، و التزام تخلف ناپذیر دینی جهت رشد و پیشرفت جامعه، نهادینه و سکه رایج شود؛ و در پرتو آن، پویایی و نشاط عقلانی و فکری و زاد و ولد فرهنگی و علمی رو به تزاید نهد و از رهگذر آن آگاهی، دانایی و توانایی فرد و جامعه در مسیر تحقق زیست عقلانی و حیات طیبه رشد و قوام گیرد. در این صورت است که بنای رفیع امر به معروف و نهی از منکر، به عنوان يك واجب عظیم الهی و اصل اساسي براي نظارت عمومی، خواهد توانست در مفهوم وسیع و عمیق خویش بنیانی مستحکم و استوار یابد؛ فضای قانون‏مداری، شفاف¬سازی و پاسخگویی را در جامعه نهادینه گرداند؛ حضور عدالت، برابری، برادری، پاکی، راستی، درستی و عزّت را در همه عرصه¬ها و لایه¬های اجتماع به ارمغان ¬آورد و از ظهور کژی ها، ناراستی¬ها و  نادرستی¬ها جلوگیری نماید.

 

ه: تبدیل  اقتصاد دولتي به اقتصاد مردم نهاد و بسترسازي براي مشاركت گسترده مردم در مديريت اقتصادي
   استقلال اقتصادی که حافظ استقلال سیاسی و زمینه ساز تعالي فرهنگی کشور است، با تبدیل نظام اقتصاد دولتی به اقتصاد مردم¬نهاد (تعاونی، خصوصی و دولتی) قوام و استحکام مي‏یابد. با تلاش مجدانه در پیاده سازی همه جانبه سیاست¬های اجرایی اصل 44، بايد زمینه¬های حضور سرنوشت¬ساز و گره¬گشای مردم خصوصا جوانان و زنان در میدان تولید، تجارت و خدمات گسترش یابد و ظرفیت¬های پایان¬ناپذیر اندیشه، استعداد، اراده، کار و سرمایه آنان برای تحول و شکوفایی اقتصادی جامعه به میدان عمل  وارد شود.

 

و: مبارزه مستمر و بي‏امان با مظاهر فقر، فساد و تبعيض
ستیز بي‏امان و پيوسته با فقر، فساد و تبعيض بايد در هر شکل و نوع آن، نصب‏العين قرار گيرد و اصلاحات لازم براي خدمت گسترده به همه بندگان، خصوصا محرومان و ستمديدگان¬، پديدار گردد. همگان حق دارند از سرمايه¬هاي عظيم مادي و معنوي اين سرزمين و از حقوق اساسی‏شان براي زندگي همراه با امنيت، آسايش، رفاه و شادماني بر محور عدالت و ارزش¬هاي  انساني- اسلامي برخوردار شوند؛ ربا، رشوه، رانت¬خواری، اعتیاد و بیکاری از اجتماع رخت بربندند و اقشار مختلف جامعه، همه با هم، با امید و نشاط و استواری به سوی پیشرفت و افق¬های بلند آینده، که سزاوار و شایسته آنند، گام بردارند.

 

ز: اتکاء به اصول خردمندانه عزّت، حکمت و مصلحت
   دفاع مقتدرانه و قاطعانه از منافع و مصالح مردم، کشور و انقلاب اسلامی در برابر  استکبار و نظام سلطه جهانی بايد همواره مد نظر باشد و شعار توحیدی "نه شرقی، نه غربی" در سیاست بین¬الملل اسلامی¬ و در حمایت از نهضت بیداری اسلامی و دفاع از حقوق مستضعفان و ستمدیدگان و آزادی¬خواهان جهان، در تعامل با اندیشمندان، دانشمندان، هنرمندان و متفکران امت اسلامی و  ملت¬های جهان  پياده گردد، شعاري كه ضمن دفاع از عزت، استقلال و ظلم‏ستيزي، مودت و قرابت با ملل و دول را در چارچوب اصول عزت، حكمت و مصلحت تاييد و تشويق خواهد كرد.

بر اين اساس، تامل در اوضاع كنوني و بررسي موقعيت و شرايط اجتماعي، فرهنگي، سياسي، اقتصادي،...  كشور و تحليل نقاط قوت و ضعف موجود، ما را به اين نتيجه رسانده است كه در انتخابات ریاست جمهوری، مديريت دستگاه اجرايي كشور بايد به دست شخصيتي صالح سپرده شود كه به عنوان امين مردم، از شرايط لازم براي به دوش گرفتن بار مسئوليت مديريت عالي اجرايي كشور برخوردار باشد. شرايطي از قبيل:

 

1.    توانايي و اهتمام كافي براي بسيج نيروها و بهره‏گيري از تمام سرمايه‏ها به منظور كاهش شكاف‏هاي اقتصادي، سياسي، اجتماعي و فرهنگي در كشور
2.    صداقت و سلامت نفس و پايبندي به اصول اخلاقي در عرصه مديريتي و سياسي
3.    درايت، تجربه و توان مديريتي و قابليت جلب همراهي اهل علم، تخصص و تجربه
4.    برخورداري از طرح و برنامه عالمانه و كارشناسانه براي مديريت قوه مجريه
5.    اعتقاد راسخ به تعاليم اسلام ناب محمدي(ص)، تعهد به آرمان¬هاي انقلاب اسلامي، باور عميق به انديشه‏هاي امام خميني(ره) و تبعيت و تاسي از سياست‏هاي مقام معظم رهبری
6.    حمایت و صیانت عملی از جایگاه و ارزش والای شهيدان، جانبازان، آزادگان و خانواده¬های معزز شهدا (که سرفرازی، عزت و پایداری ایران اسلامی را رقم زده¬اند)


ما اساتيد امضاء‏كننده اين نامه با شناخت جامع و همه‏جانبه‏اي كه در طول مدت آشنایی نسبت به جناب حجت‏الاسلام و المسلمين سيد محمدحسن ابوترابي فرد داریم بر اين باوریم كه ايشان شایستگی های لازم برای تصدی مسئولیت¬های خطیر در عرصه سیاسی کشور را دارا هستند و با بهره‏مندي از تجربه مناسب،‏ توانايي نظري و عملي لازم، پيشينه درخشان در مديريت كلان ملي، تقيد به اخلاق، صداقت و انصاف سياسي و به ويژه رويكرد وحدت گرايانه و بهره‏گيري حداكثري از سرمايه‏هاي انساني موجود در كشور و همدلي و همراهي بخش وسيعي از دانشگاهيان و نخبگان علمي، می¬توانند در این برهه از تاریخ کشور سکان¬داری و هدايت¬ دولت جمهوری اسلامی ایران و قوه مجريه را به بهترین نحوی عهده‏دار شوند. از این رو ورود ايشان به اين عرصه را ارج نهاده، از كانديداتوري ايشان حمايت مي‏كنيم و اميدواريم با اقبال شايسته اقشار مختلف، حركتي نوين، سازنده، اميدبخش و اعتماد‏آفرين را با رويكردی عقلانی، اخلاق مدار، وحدت‏گرا و قانون¬گرا در عرصه سياسي و اجرایی کشور مديريت نمایند.

 

ان شاالله    
و الی الله ترجع الامور و العاقبة للمتقین

 

 

 

***********************************************************************************************************************************

 

ردیف      نام                 نام خانوادگی      نام دانشگاه        رشته                رتبه علمی

 

 

 

1        محمد علی      ریاحی          تهران           ژئوفیزیک       عضو هیئت علمی

 

2        محمد           رضائیان         تهران           دامپزشکی       عضو هیئت علمی

 

3        حمیدرضا        ربیعی        صنعتی شریف   کامپیوتر       عضو هیئت علمی

 

4        عباس            کریمی         تهران            حقوق          عضو هیئت علمی

 

5        محمود           مشعل   تهران                 کشاورزی           عضو هیئت علمی

 

6        سعید            حبیبا    تهران-حقوق         حقوق خصوصی و اسلام    عضو هیئت علمی

 

7        محمد رضا     گنجعلی   تهران-پردیس علوم       شیمی         استاد تمام

 

8        پرویز   نوروزی         تهران-پردیس علوم       شیمی   استاد تمام

 

9        احمد    حاجی بابائی     تهران   تاریخ   عضو هیئت علمی

 

10      سعید    میرزائی          پژوهشکده علوم کاربردی         ژئوفیزیک       عضو هیئت علمی

 

11      علی     شریف  پردیس - ابوریحان       شیمی   عضو هیئت علمی

 

12      مجید    حمزه لو          تهران-پردیس علوم       شیمی   عضو هیئت علمی

 

13      محمد علی       گودرزی         پژوهشکده  توسعه        علوم تربیتی     عضو هیئت علمی

 

14      علی رضا        طلائی  تهران - پردیس کشاورزی        باغبانیعضو هیئت علمی

 

15      اصغر   کهندل   پژوهشکده  توسعه        منابع طبیعی     عضو هیئت علمی

 

16      محمد ابراهیم    فقیه زاده         جهاد دانشگاهی قم        کامپیوتر          عضو هیئت علمی

 

17      محمد حسین     امید     تهران-پردیس ارس       کشاورزی       استاد تمام

 

18      پرویز   اولیا     شاهد    میکرو بیولوژیاستاد تمام

 

19      غلامرضا        زهتابیان          تهران   منابع طبیعی     استاد تمام

 

20      محسن  رنجبران         تهران-پردیس علوم       زمین شناسی    عضو هیئت علمی

 

21      احمد    عرفان منش     پژوهشکده بیوتکنولوژیدامپزشکی       عضو هیئت علمی

 

22      حسن    احمد    تهران   منابع طبیعی     استاد تمام

 

23      عبد الرضا       مجد الدین        علمی کاربردی  مدیریتعضو هیئت علمی

 

24      منوچهرپارسائیتهران-پردیس علوم       کامپیوتر          عضو هیئت علمی

 

25      رضا    کامیاب مقدسی   جهاد دانشگاهی کرمان            عضو هیئت علمی

 

26      محمد باقر        عطائی  جهاددانشگاهی اصفهان            عضو هیئت علمی

 

27      بهزاد    تخمه چی        دانشگاه شاهرودمعدن    عضو هیئت علمی

 

28      جواد    پور کریمی      پژوهشکده  توسعه        علوم تربیتی     عضو هیئت علمی

 

29      سید حسین       حسینی  تهران   دام پزشکی      استاد تمام

 

30      احمد    شریفی زاده      پژوهشگاه ابن سینا       بیوفیزیک        عضو هیئت علمی

 

31      عبد الحمید       احمدی  دانشگاه علم و فرهنگ   تربیت بدنی      عضو هیئت علمی

 

32      حسینعلی         علیخانی          تهران   بیوتکنولوژی خاک       استاد تمام

 

33      مجتبی  امانی    علوم پزشکی اردبیل     بیو فیزیک       عضو هیئت علمی

 

34      نصر ا...         کمالیان  تهران   ژئو فیزیک      عضو هیئت علمی

 

35      سید جمال        موسویتهران   تاریخ تمدن اسلام         عضو هیئت علمی

 

36      تاجبخش          فنائیان   تهران   هنر های نمایشی          عضو هیئت علمی

 

37      حسن    شیبانی  دانشگاه علم و فرهنگ   مدیریتعضو هیئت علمی

 

38      محمد رضا       وفائی   دانشگاه معصومیه        مدیریتعضو هیئت علمی

 

39      جمال    رضائیتهران   الهیات  عضو هیئت علمی

 

40      محمد    فاضل   دانشکده محیط زیست    محیط زیست     عضو هیئت علمی

 

41      حامد    صالحیپژوهشگاه شیمیشیمی   عضو هیئت علمی

 

42      مهدی   سلطانیتهران   آبزیان   استاد تمام

 

43      غلامرضا        طالقانیتهران   مدیریتعضو هیئت علمی

 

44      حسن    توفیقی  علوم پزشکی تهران      پزشکیاستاد تمام

 

45      علی     وطنی   تهران   مهندسی شیمی   عضو هیئت علمی

 

46      حسین   بهمنیار  تهران   مهندسی شیمی   استاد تمام

 

47      محمد رضا       امید خواه نسرین          تربیت مدرس    مهندسی شیمی   استاد تمام

 

48      جواد    رفیع نژاد        علوم پزشکی تهران      حشره شناسی پزشکی    عضو هیئت علمی

 

49      بابک    کفاشی  تهران -فنی      مهندسی پلیمر    عضو هیئت علمی

 

50      مسعود  میرزائی          نور طوبی       مدیریتعضو هیئت علمی

 

51      جمشید  راهب   پژوهشگاه ژنتیک و زیست فن آوری      بیوتکنولوژی    عضو هیئت علمی

 

52      محمد علی       ملبوبی  پژوهشگاه ژنتیک و زیست فن آوری      بیوتکنولوژی    عضو هیئت علمی

 

53      حسین   سلیمی  پژوهشگاه ژنتیک و زیست فن آوری      بیوتکنولوژی    عضو هیئت علمی

 

54      سید ضیاء        هاشمی  تهران   جامعه شناسی   عضو هیئت علمی

 

55      سید عطا ا...    افتخاری          آزاد اسلامی  - تهران مرکز      ادبیات عرب     عضو هیئت علمی

 

56      علی     قنبری   پژوهشگاه علوم اجتماعی جهاد دانشگاهیجامعه شناسی   عضو هیئت علمی

 

57      محمد    شفیعی  آزاد اسلامی  -  گچساران        ادبیات عرب     عضو هیئت علمی

 

58      محمد مهدی      رحیمیآزاد اسلامی - یاسوج    کشاورزی       عضو هیئت علمی

 

59      عباس   شفیعی  آزاد اسلامی - شیراز-تهران      شیمی   استاد تمام

 

60      تهمینه   شاوردی         پژوهشگاه علوم اجتماعی جهاد دانشگاهیجامعه شناسی   عضو هیئت علمی

 

61      صادق  معرفتتهران-فنی       عمران  عضو هیئت علمی

 

62      ناصر   معصومی        تهران-فنی       برق     عضو هیئت علمی

 

63      حسن علی       نعمتی   تهران   مدیریتعضو هیئت علمی

 

64      محمود  سعادت  شریف  مکانیکعضو هیئت علمی

 

65      علی اصغر      ذبیحی پور                 دندان پزشک   

 

66      سلیمان  فتح الهی                   داروساز        

 

67      آزاده    حدادیان          پزشک 

 

68      مازیار  شمس             داروساز        

 

69      علیرضاحسن زاده                 داروساز        

 

70      بهزاد    مشیریتهران-فنی       برق     استاد تمام

 

71      علی     رجب پور        امام خمینی قزوین                  عضو هیئت علمی

 

72      اصغر   فاضل   آزاد اسلامی     محیط زیست     عضو هیئت علمی

 

73      مصطفی         پناهی   آزاد اسلامی     محیط زیست     عضو هیئت علمی

 

74      جلیل    تجلیل   تهران   ادبیات   استاد تمام

 

75      سید صاحب      سادات حسینی   جامع علمی کاربردی    شیمی   عضو هیئت علمی

 

76      اعظم   فقیهی   برد تخصصی   متخصص زنان و نازائیعضو هیئت علمی

 

77      محمد    میرکمالی         تهران-روانشناسی و علوم تربیتی          مدیریت آموزشی         استاد تمام

 

78      نعمت اله         خراسانی         تهران-منابع طبیعی       منابع طبیعی     استاد تمام

 

79      داریوشنسبی تهرانی     علوم بهزیستی   توان بخشی      عضو هیئت علمی

 

80      محمدرضا        مقدم     نفت               عضو هیئت علمی

 

81      عبد الرضا       سبحانیآزاد اسلامی_ تهران جنوب      مدیریت آموزش عالی    عضو هیئت علمی

 

82      سید علی         کشاورز          علوم پزشکی تهران      تغذیه    استاد تمام

 

83      محمد حسن      شجاعی فرد     علم وصنعت     مکانیکاستاد تمام

 

84      اکبر     فاضل   علوم پزشکی تهران      دندان پزشکی    عضو هیئت علمی

 

85      مجتبی  قدیری  تهران-جغرافیا   جغرافیااستاد تمام

 

86      محمود  کمره ای مقدم    تهران-فنی       برق     استاد تمام

 

87      عبد الضا         سیف    تهران   ادبیات   استاد تمام

 

88      مهدی   قندهاری مطلق  علوم پزشکی تهران      دندان پزشکی-کودکان    استاد تمام

 

89      عباس   منزوی  علوم پزشکی تهران      دندان پزشکی    استاد تمام

 

90      حسن    درریز  علوم پزشکی تهران      دندان پزشکی    استاد تمام

 

91      مجتبی  شریعتی نیاسر   تهران-فنی       نانو فنآوری      عضو هیئت علمی

 

92      محمد علی       محققی  علوم پزشکی تهران      کانسر   استاد تمام

 

93      محمود  متوسلیتهران-اقتصاد    اقتصاد  استاد تمام

 

94      فرشید   فروز بخش      تهران-فنی       برق     عضو هیئت علمی

 

95      عزت ا...        تقی زاده قهی    تهران   هنرهای زیبا     عضو هیئت علمی

 

96      محمد حسن      حبیبی   تهران   حقوق   عضو هیئت علمی

 

97      محمد    تقی خانی                            عضو هیئت علمی

 

98      سید مصطفی    رضویتهران- مدیریت  میریت  عضو هیئت علمی

 

99      محمد باقر        رضاییموسسه تحقیقات جنگلهاومراتع   گیاهان دارویی  عضو هیئت علمی

 

100    احمد    جعفر نژاد       تهران- مدیریت  مدیریتعضو هیئت علمی

 

101    مجتبی  اردستانی         تهران-محیط زیست      محیط زیست     عضو هیئت علمی

 

102    سید محمد حسینمدرسیعلوم پزشکی تهران      ژنتیک  عضو هیئت علمی

 

103    حمید    صنیعی پور      تهران-هنرهای زیبا       تاتر     عضو هیئت علمی

 

104    رضا    راعی   تهران-مدیریت   مدیریت مالی    عضو هیئت علمی

 

105              شاپور محمدی   تهران-مدیریت   اقتصاد سنجی    عضو هیئت علمی

 

106    حسینعلی         ماهگلیعلوم پزشکی تهران-دندان پزشکی        پروتز های دندانی        عضو هیئت علمی

 

107    الهه     متوسلی                    عضو هیئت علمی

 

108    جعفر   میرفخرائی                          عضو هیئت علمی

 

109              نادری                      عضو هیئت علمی

 

110    مهدی   طالب   تهران-علوم اجتماعی    تعاون   عضو هیئت علمی

 

111    حمید رضا       فرهمند  تهران-فنی                 عضو هیئت علمی

 

112    محمدعلی        عمادی           مهندسی نفت     عضو هیئت علمی

 

113    منصورانبیا      علم وصنعت     شیمی   استاد تمام

 

 

114    محمد رضا       فیروزمند         صنعت نفت      حقوق نفت       عضو هیئت علمی

 

115    مرتضیموسی خانی     آزاد اسلامی قزوین      مدیریتعضو هیئت علمی

 

116    جواد    فرهودی          تهران-کشاورزی                   استاد تمام

 

117    صلاح  کوچک زاده     تهران-کشاورزی                   استاد تمام

 

118    محمدعلی        ریاحی  تهران -ژئوفیزیک                 عضو هیئت علمی

 

119    حمیدرضا        سیاهکوهی       تهران -ژئوفیزیک                 عضو هیئت علمی

 

120    عبدالرحیم        جواهریان        تهران -ژئوفیزیک                 عضو هیئت علمی

 

121    فرهنگاحمدی گیوی    تهران -ژئوفیزیک                 عضو هیئت علمی

 

122    مجید نبی         بیدهندیتهران -ژئوفیزیک                 عضو هیئت علمی

 

123    فتاح     فیض آبادی      آزاد اسلامی گرگان                عضو هیئت علمی

 

124    قاسم     فیض آبادی      پیام نور خراسان شمالی           عضو هیئت علمی

 

125    مهدی   عباسی  علوم پزشکی تهران-دندان پزشکی        ترمیمیعضو هیئت علمی

 

126    قاسم     صافی   تهران - محیط زیست              عضو هیئت علمی

 

127    احمد    صافی   آزاد اسلامی-علوم تربیتی                   عضو هیئت علمی

 

128    منوچهرمنصوری        علوم پزشکی تهرلن      ایمونولوژی      عضو هیئت علمی

 

129    سیدکاظم          فروتن  علوم پزشکی تهرلن      جراحی کلیه     عضو هیئت علمی

 

130    محمدرضا        آیت الهی         تهران            عضو هیئت علمی

 

131    علی     اکبری ساری    علوم پزشکی تهرلن      اقتصاد سلامت  عضو هیئت علمی

 

132    عليرضازکائي                      استاد تمام

 

133    ابوالفضل         کاظمي                     استاد يار

 

134    جمال الدين       سهيلي                      استاد يار

 

135    مهران  سيدرزاقي                           استاد يار

 

136    زهره   داودپور                    استاد يار

 

137    حسن    رشيدي                     استاد يار

 

138    اسماعيل          زينالي خسرقي                     استاد يار

 

139    حسام    زندحسامي                          استاد يار

 

140    محمد    آزادی                      استاد يار

 

141    فرزاد   رضوي                    استاد يار

 

142    بيت الله  اکبري مقدم                         استاد يار

 

 

143    محمد    دوسرانيان مقدم                     استاد يار

 

144    امير     محمدزاده                            استاد يار

 

145    احمد    فخاريان                    استاد يار

 

146    حسين   کاظمي                     استاد يار

 

147    علي     قاسمي                     استاد يار

 

148    محمد    کلانتري                             استاد يار

 

149    احمد    صادقي                     استاد يار

 

150    بهروز  معصومي                           استاد يار

 

151    پرويز   نوروزيان                           استاد يار

 

152    خليل    عالي پور                           استاد يار

 

153    اميرمسعود       افتخاري مقدم                       استاد يار

 

154    فريبا    محمديان                             استاد يار

 

155    حسين   عليقلي زاده                         استاد يار

 

156    زهرا    نوبخت رمضاني                    استاد يار

 

157    سيدمحمدرضا    خطيبي                     استاد يار

 

158    عبدالرضا        ميري                      استاد يار

 

159    پرستو   ملکوتي راد                         استاد يار

 

160    عباسعلي         طايفي نصرآبادي                            استاد يار

 

161    منوچهراميدواري                            استاد يار

 

162    سيد حميدرضا   پسنديده                     استاد يار

 

163    مجيد    قاسمي                     استاد يار

 

164    احمد    عيسي خاني                         استاد يار

 

165    سيد سعيد         حاجي نصيري                      استاد يار

 

166    پرهام   عظيمي                    استاد يار

 

167    فريبرز  محمودي                            استاد يار

 

168    فاطمه   محسني گرده کوهي                         استاد يار

 

169    خشايارصالحي نوبندگاني                            استاد يار

 

170    احمد    راه چمني                           استاد يار

 

171    كيهان   مهام                        استاد يار

 

172    نسرين  مويدنيا                     استاد يار

 

 

173    امير فرخ         مظاهري                            استاد يار

 

174    محمدرضا        بيات                        استاد يار

 

175    سيد وهاب        شجاع الديني                        استاد يار

 

176    توحيد   زرگرارشادي                       استاد يار

 

177    حامد    قماشچي                             استاد يار

 

178    ابوالفضل         طرقي حقيقت                       استاد يار

 

179    کيوان   حسيني صفري                     استاد يار

 

180    رضا    کياني ماوي                         استاد يار

 

181    علي     دلنواز                      استاد يار

 

182    ايمان    رئيسي                     استاد يار

 

183    نقي      بهرامفر                    استاد يار

 

184    جواد    محرابي                    استاد يار

 

185    مريم    معيني فر                            استاد يار

 

186    مصطفي         ارسالي صالحي نسب                       استاد يار

 

187    ساسان  حسينعلي زاده                       استاد يار

 

188    كيومرث          زنده دل                    استاد يار

 

189    بهمن    بهدين                       استاد يار

 

190    مهناز   حبيبي                      استاد يار

 

191    پويا      ثابت فر                    استاد يار

 

192    بهروز  افشارنجفي                          استاد يار

 

193    عليرضاپورشقاقي                           استاد يار

 

194    عليرضاايرج پور                            استاد يار

 

195    مهناز   محمودي زرندي                             استاد يار

 

196    حسن    حاله                        استاد يار

 

197    اكبر     حسن پور                           استاد يار

 

198    كمال    رهبري منش                        استاد يار

 

199    عليرضاعلي نژاد                            استاد يار

 

200    اسماعيل          زمين پيما                            استاد يار

 

201    محمد مهدي      خيري خواه                         استاد يار

 

202    احمدرضا        سهرابي کليشمي                    استاد يار

 

203    علي     محتشمي                             استاد يار

 

204    کيوان   شاه قليان                            استاد يار

 

205    اميد     سجودي شيجاني                    استاد يار

 

206    حميد رضا       رشيدي کنعان                       استاد يار

 

207    سروشآوخ دارستاني                       استاد يار

 

208    مهدي   نادري نسب                         استاد يار

 

209    ماني    شريفي                     استاد يار

 

210    فريبا    مصلحي راد                        استاد يار

 

211    فرزين  رضايي                    استاد يار

 

212    اسماعيل          مهدي زاده                          استاد يار

 

213    محمد    صادقي راد                         استاد يار

 

214    محسن  کرابي                      استاد يار

 

215    ايوب    جعفري                    استاد يار

 

216    حسن    آقابراتي                    استاد يار

 

217    فريبا    البرزي                    عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

218    اميرحسين        معروف مشاط                      عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

219    حامد    رئيسي فرد                          عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

220    وحيد    رستمي                     عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

221    علي     حاجي محمد مهدي ارباب                            عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

222    اميرعلي         خليليان بروجني                    عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

223    محمود  غفاري                     عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

224    سميه    کلهر                       عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

225    حبيب   ملاحسيني                           عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

226    اکبر     ميرزاپورباباجان                    عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

227    سيد عباس        بي نياز                     عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

228    بهروز  آتشي وايقان                         عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

229    مريم    خستو                      عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

230    حسين   مهرنو                      عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

231    محمد امين       اديبي                       عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

232    حامد    رحماني                    عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

233    رامين   خسروي                             عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

234    جعفر   قراخاني                             عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

235    جواد    احمدي                     عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

236    وحيد    سنجابي                    عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

237    مهدي   ابطحي                     عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

238    ماندانا   ذوالقدري                            عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

239    محسن‌  خون‌ سياوش‌                        عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

240    مجيد    حرآبادي فراهاني                            عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

241    علي     حکيما                      عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

242    اعظم   عبدالله پور                          عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

243    صادق  عابدي                      عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

244    محمد    هم قلم                      عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

245    مرجان  رجبي                      عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

246    محمدرضا        نظري کوثر ريزي                          عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

247    بهنام     وحداني                    عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

248    پيمان    فرهپور                    عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

249    ليلا      صفاري                    عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

250    شادان   صديق بهزادي                      عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

251    حامد    مولائيان                             عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

252    سعيدرضا        حاجيان                    عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

253    مريم    اميري                      عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

254    آرزو    اميني                       عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

255    رامين   فتح زاده                             عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

256    حسن    نظري                      عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

257    جواد    عباسي                     عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

258    محمد مهدي      حميدي زاده                         عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

259    محمد    عطايي                     عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

260    ندا       رزاقي                     عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

261    حميد    مراقي                      عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

262    مسعود  الهي                        عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

263    سيد امير حسين  هاشمي                     عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

264    قاسم     اکبري                      عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

265    فربد     فخرآبادي                            عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

266    مهران  گودرزوندچگيني                             عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

267    حميد    رهروان                             عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

268    محمدرضا        حسن نژاد بي بالان                          عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

269    زهرا    شعاعي شيره چيني                          عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

270    محسن  ياري فرد                            عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

271    علي اکبر        حسينجاني ميانه دهي                        عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

272    فرزانه  عبدالملکي                           عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

273    غلامرضا        رضائي                    عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

274    ندا       احمدي کمازاني                    عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

275    مهدي   چگيني                     عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

276    هادي    سرگلزايي                           عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

277    بهروز  رضواني‌ گيل‌ كلائي‌                         عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

278    مهرداد  دهقان تخت فولادي                          عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

279    نيما      زرين پنجه                          عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

280    پانته آ   پهلواني                    عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

281    هادي    کاشي ساز                          عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

282    اميرعباس        قرباني                     عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

283    محمدرضا        قادري کرکاني                      عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

284    مريم    ارمغان                     عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

285    فرهاد   اعتباري                             عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

286    سعيد    نعمتي                      عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

287    سارا    شريعتي                    عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

288    وحيد    محمودي                            عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

289    قاسم     عباسي                     عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

290    سبحان  حسن زاده بازنشيني                         عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

291    كامرانزندي                       عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

292    مجتبي  شاکري                    عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

293    مزدك   بلوري‌                     عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

294    محمد علي       قويدل                      عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

295    محمد رضا       نصيري                    عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

296    حامد    عاشوري                            عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

297    سليمان  اسمعيل زاده ها                     عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

298    مهدي   يزداني بيجاربنه                     عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

299    امير حسين       حسن آبادي                         عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

300    مجيد    انيسي                      عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

301    حميد    قديري                      عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

302    مهدي   بشکوه                      عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

303    آزاده    پورکبيريان                          عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

304    كاظم    خداوردي پورسربندي                       عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

305    بابک    نصيري                    عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

306    عظيم   شريف زاده                         عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

307    مسعود  مشفق نيا                            عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

308    سيدرضا          کياموسوي                          عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

309    ناصر   شمس کيا                            عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

310    فرزاد   پيمان                       عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

311    حميدرضا        معيني اصل                         عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

312    هما      جعفرپورممقاني                    عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

313    بابك     کرسفي‌                    عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

314    الهام     عطاري                    عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

315    حسين   کلهر                       عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

316    بهروز  شاهرخ زاده                        عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

317    آرش    هادي زاده ميارکلائي                        عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

318    علي     کفاش هوشيار                       عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

319    مرتضيرحماني                    عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

320    ايرج    نجفي خليل سرائي                           عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

321    رضوانعباسي                     عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

322    فرشاد   مفاخر                      عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

323    حبيب رضا      غلامي                     عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

324    محمدحسين      رضايي                    عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

325    محمود  نقي زاده                             عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

326    تورج   کريمي مهرآبادي                             عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

327    سيد حسن        ميرحسيني ديلمان                            عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

328    محمدصادق      کردافشاري                         عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

329    علي     رشيد شمخال                        عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

330    علي     انورثمرين                           عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

331    رضا    احتشام راثي                        عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

332    آرش    امامي صالح                        عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

333    محيا     روستايي حسين آبادي                       عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

334    فرشته   کوشکي                    عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

335    مهدي   معبودي                    عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

336    مجيد    مجيدي                     عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

337    شادي   پاکزاد                      عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

338    جعفر   چگيني                     عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

339    سيد اصغر       خياطيان                             عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

340    محمد    مبيني                       عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

341    رضا    فرخ زاد                             عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

342    حبيب   اميربيگي لنگرودي                          عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

343    محمدجواد        مصدق                     عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

344    مختار   نصيري فارساني                             عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

345    سميه    رئيس دانا                           عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

346    اكرم السادات    حسيني سمناني                      عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

347    سيدرضا          قافله باشي                           عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

348    علي     غفاري برانقار                      عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

349    محمدامين        زکي زاده                           عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

350    فردين   شاپوري                             عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

351    مهشاد   تسنيمي                     عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

52      مبين     متقي پور                            عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

353    همايونجعفرخاني                          عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

354    وحيد    خواجه وند                          عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

355    اميرحسين        جديدي نژاد                         عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

356    پروين   صفري                     عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

357    مجيد    قلي پور                    عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

358    آرمان   معروفي                             عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

359    شيدا     خوانساري                          عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

360    زهره   مقدس                      عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

361    همايونجهانيان                    عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

362    بختيار   غايبي                      عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

363    علي اکبر        پاشا زانوسي                        عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

364    قاسم     نعيمي                      عضو هیئت عملی دانشگاه آزاد اسلامی

 

365    فریبا    یارندی          علوم پزشکی تهران               دانشیار

 

 

لازم به ذکر است با توجه به موج مثبت ایجاد شده در میان دانشجویان و دانشگاهیان و روند رو به تزاید اعلام حمایت ها از سوی این قشر فرهیخته، پایگاه اطلاع رسانی حجت الاسلام ابوترابی فهرست سایر حامیان دانشگاهی ایشان را در روزهای آتی منتشر خواهد کرد.

تازه ترین اخبار