In the name of Allah

وبسایت شخصی حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

 حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

پایگاه رسمی و اطلاع رسانی حجة‌السلام والمسلمین سید محمد حسن ابوترابی‌فرد

آخرین بروزرسانی در یکشنبه ۶ شهریور ۱۴۰۱ - ساعت ۱۴:۵۳
چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵
بازگشت
۵ قطعنامه در نشست APA تصویب شد

۵ قطعنامه در نشست APA تصویب شد

نمایندگان پارلمانی مجمع مجالس آسیایی ۵ قطعنامه دیگر در حوزه اجتماعی و فرهنگی تصویب کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حجت الاسلام ابوترابی، در نشست امروز عصر (سه‌شنبه، 7 اردیبهشت) اعضای پارلمانی مجمع مجالس آسیایی در نشست کمیته دائم امور اجتماعی و فرهنگی در خصوص مبارزه علیه فساد، حضور زنان در APA، ترویج گفت‌وگو میان ادیان، قاچاق اشیاء فرهنگی در آسیا و ترانزیت مواد مخدر قطعنامه‌هایی تصویب کردند.

براین اساس قطعنامه مجالس آسیایی و مبارزه علیه فساد، کمیته ویژه APA، نمایندگان زن در APA، رایزنی در میان ترویج گفت‌وگو میان ادیان و هماهنگی مذاهب دنیا، همکاری‌های حقوقی و قانون‌گذاری در حوزه مبارزه با قاچاق اشیاء فرهنگی در آسیا و در نهایت همکاری‌های موثر در مبارزه با قاچاق و ترانزیت مواد مخدر در آسیا بررسی و تصویب شد.

لازم به ذکر است که زمان بررسی قطعنامه حمایت و حفظ حقوق مهاجران کار در آسیا، نمایندگان پارلمان‌های تایلند، ترکیه، ایران و پاکستان پیشنهادهایی ارائه کردند که مقرر شد بعد از بررسی این پیشنهادها و بررسی دبیرخانه APA این قطعنامه فردا صبح بررسی و تصویب شود.

حجت الاسلام محمد حسن ابوترابی‌فرد که ریاست نشست کمیته دائم امور اجتماعی و فرهنگی مجمع مجالس آسیایی را برعهده داشت با اعلام پایان نشست امروز گفت: فردا (چهارشنبه، 8 اردیبهشت) با دستورکار بررسی قطعنامه حمایت و حفظ حقوق مهاجران کار در آسیا تشکیل جلسه خواهیم داد./

 

تازه ترین اخبار