In the name of Allah

وبسایت شخصی حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

 حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

پایگاه رسمی و اطلاع رسانی حجة‌السلام والمسلمین سید محمد حسن ابوترابی‌فرد

آخرین بروزرسانی در یکشنبه ۶ شهریور ۱۴۰۱ - ساعت ۱۴:۵۳
پنجشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴
بازگشت
بیمه فعالان قرآنی ضروری است

بیمه فعالان قرآنی ضروری است

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی از مدیران موسسات قرآنی خواست برنامه های خود را درباره ترسیم نقشه راهی برای نحوه فعالیت شان در برنامه ششم توسعه ارائه دهند.

به گزارش خانه ملت، حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در حاشیه برگزاری نشست هم اندیشی با جمعی از مدیران موسسات قرآنی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه موسسات قرآنی طی سال های اخیر گسترش پیدا کرده است و شکل گیری تعداد کثیری از این موسسات در کشور و استان تهران را شاهد هستیم، گفت: با توجه به اینکه منابع خوبی در بودجه آنها تعلق گرفته است، می توانند فعالیت خود را گسترش دهند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: این تشکل ها دغدغه هایی دارند که بیمه فعالان قرآنی جزء مهمترین آن محسوب می شود و افزایش اعتبارات و پشتیبانی از دیگر خواسته های آنها است که امروز در این نشست مطرح شد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: درخواست مدیران موسسات قرآنی این است که در برنامه ششم به این موسسات توجه و نقشه راهی مشخص و مدون برای 5 سال آینده آنها ترسیم شود و من نیز از دوستان خواستم برنامه خود را ارائه دهند./     

تازه ترین اخبار