In the name of Allah

وبسایت شخصی حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

 حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

پایگاه رسمی و اطلاع رسانی حجة‌السلام والمسلمین سید محمد حسن ابوترابی‌فرد

آخرین بروزرسانی در چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ساعت ۰۰:۰۲
جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴
بازگشت
 بهبود کیفیت خدمات و کاهش هزینه‌ها اولویت‌ قطعی نظام در حوزه بهداشت و درمان

بهبود کیفیت خدمات و کاهش هزینه‌ها اولویت‌ قطعی نظام در حوزه بهداشت و درمان

نائب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: مجتمع دارویی درمانی هلال ایران یکی از نهادهایی است که در حوزه ارائه خدمات درمانی به بیماران پیشگام شده

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حجت الاسلام ابوترابی، نائب رییس مجلس شورای اسلامی (چهارشنبه 23 دی) در مراسم بازدید از مجتمع دارویی درمانی هلال ایران، گفت: یکی از اولویت‌های قطعی نظام سیاسی جمهوری اسلامی ایران توجه به حوزه سلامت و ارائه خدمات در این حوزه است، در دولت یازدهم نیز با همکاری ستودنی دولت و مجلس، گام‌های زیادی در جهت ارتقای سطح خدمات حوزه سلامت برداشته شده که امید است با جدیت در این حوزه پیش برویم.

نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: یکی از اقدامات حوزه درمان برای افزایش رضایت بیماران ارتقای خدمات نهادهای درمانی است که مجتمع دارویی درمانی هلال ایران یکی از نهادهایی است که در حوزه ارائه خدمات درمانی به بیماران پیشگام شده است.

وی با اشاره به بازدید از قسمت‌های مختلف این مجتمع، گفت: در این مجتمع شاهد کیفیت قابل قبول خدمات و ارائه خدمات ارزشمند به بیماران در حوزه‌های دندانپزشکی، دیالیز، قلب، چشم، لیزر، پوست و مو بودیم، همچنین در این مجتمع درمانی به انجام خدمات توریسم‌درمانی نیز پرداخته می‌شود که بنا به گفته مدیران تاکنون به بیش از 1500 بیمار خارجی خدمات درمانی ارائه شده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: امید است با تلاش پزشکان متخصص و مدیران این نهاد، خدمات ارزشمندی در آینده به هموطنان‌مان ارائه شود.

ابوترابی‌فرد با تاکید بر کیفیت قابل قبول خدمات و سطح بالای تخصص پزشکان و تجهیزات و امکانات مناسب در مجتمع دارو درمانی هلال ایران، گفت: در حوزه چشم‌پزشکی 5 اتاق عمل در این مجتمع وجود دارد که روزانه 50 عمل جراحی در آنها صورت می‌گیرد، لذا کیفیت در کنار تلاش پزشکان این مجتمع با وجود توجه به کاهش سهم هزینه بیمار در ارائه خدمات از سیاست‌های ستودنی این مجتمع است.

نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی یادآور شد: امید است با عزم و اراده مسئولان حوزه درمان کشور، این مجتمع تلاش مجدانه‌ای در ارائه خدمات مطلوب به همراه کاهش هزینه درمان داشته باشد./

پایان پیام

تازه ترین اخبار