In the name of Allah

وبسایت شخصی حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

 حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

پایگاه رسمی و اطلاع رسانی حجة‌السلام والمسلمین سید محمد حسن ابوترابی‌فرد

آخرین بروزرسانی در چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ساعت ۰۰:۰۲
سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۴
بازگشت
دشمنان به قدرت ایران اعتراف دارند

دشمنان به قدرت ایران اعتراف دارند

بندرعباس - ایرنا - نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: امروز ایران اسلامی به قدرت ملی و منطقه ای تبدیل شده و دشمنان به این امر که حاصل مجاهدت، ایمان و استقامت ملت ایران است، اعتراف دارند.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام سیدمحمد حسن ابوترابی فرد پنج شنبه شب در آیین بزرگداشت مرحوم عباس عباسی نماینده سابق مردم شهرستان های بندرعباس، قشم، حاجی آباد، میناب، رودان و جاسک در مجلس شورای اسلامی در دوره های مختلف افزود: اگر مجاهدت ملت ایران در عبور از فشارها و تنگناهای ناشی از تحریم نبود امروز دشمن به ایستادگی و عظمت این ملت اذعان نمی کرد.


وی ادامه داد: امروز رسانه های آمریکا تبدیل به پایگاه های خبر پراکنی درباره قدرت ملی ایران شده اند و رییس جمهور آمریکا برای توجیه عمل خود قدرت ملت ایران را مطرح می کند.


نایب رییس مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: ایران اسلامی با پیمودن مسیری که رهبر معظم انقلاب برای اقتصاد کشور مشخص کرده اند و با علم، تلاش و ایمان در آینده به قدرت اقتصادی تبدیل خواهد شد.
وی یادآور شد: اگر مدیریت درست، استفاده بهینه و صحیح از منابع و ذخایر و کار و مجاهدت داشته باشیم به این هدف دست می یابیم.


حجت الاسلام ابوترابی فرد خاطرنشان کرد: جهد به معنای نهایت تلاش است و با تن پروری نمی توان کشور را به موفقیت رساند.


وی اضافه کرد: اگر در عرصه های اقتصادی در جایگاهی که باید قرار نگرفته ایم به دلیل نداشتن سلوک مبتنی بر عقل، علم، ایمان و تلاش است.


وی ادامه داد: کم نیستند جوانان این کشور که دیگر مانند نیاکان خود آماده تلاش نیستند.


نایب رییس مجلس شورای اسلامی افزود: گذشتگان استفاده بهینه و درستی از منابع داشتند در حالی که اکنون ایرانیان اسراف فراوانی در منابع و ذخایر کشور دارند و در حال حاضر با همه مشکل ها و کمبود آب در مصرف این مایع حیات، اسراف می کنیم و در صدر کشورهای پر مصرف جهان قرار داریم.


وی با اشاره به سالگرد درگذشت حجت الاسلام عباسی نماینده مردم هرمزگان در دوره های اول، سوم، چهارم و پنجم مجلس شورای اسلامی گفت: مرحوم عباسی حضوری موثر، مبتنی بر ایمان و علم در مجلس داشت و انسان زنده و عنصر پرکار در مجلس شورای اسلامی بود.


حجت الاسلام ابوترابی فرد اشاره کرد: مرحوم عباسی مجاهد در راه خدا بود و بر بدن پاکش شکنجه های دوران طاغوت را به همراه داشت و کرسی مجلس را جایی برای رفاه تبدیل نکرد.

 

تازه ترین اخبار