In the name of Allah

وبسایت شخصی حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

 حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

پایگاه رسمی و اطلاع رسانی حجة‌السلام والمسلمین سید محمد حسن ابوترابی‌فرد

آخرین بروزرسانی در چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ساعت ۰۰:۰۲
یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴
بازگشت
 ایران به لحاظ علمی جایگاه فاخری در جهان دارد

ایران به لحاظ علمی جایگاه فاخری در جهان دارد

نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کشور در حوزه‌های علمی و امنیتی به موفقیت‌های بزرگی دست یافته است، گفت: در عرصه‌های اقتصادی در جایگاه مطلوبی که باید باشیم، قرار نداریم، بنابراین باید رفع ضعف‌ها و کاستی‌ها و انتخاب درست و حمایت صحیح و حرکت در مسیر شهیدان رجایی و باهنر، آینده را به نفع خود رقم بزنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حجت الاسلام والمسلیمن ابوترابی‌، نائب رییس مجلس شورای اسلامی در حاشیه مراسم بزرگداشت هفته دولت و گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر که در مدرسه رفاه برگزار شد، با حضور در جمع خبرنگاران گفت: نقش مدیران کشور خصوصا مدیران ارشد در تحول و رشد و تعالی کشور، بی‌بدیل و استثنایی بوده و کشوری می‌تواند مسیر اقتدار را طی کند که مدیران صالح، لایق، ‌شجاع،‌ عالم و توانایی در اختیار داشته باشد و ملتی که از این مدیران حمایت کند.

نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: شهیدان رجایی و باهنر نماد مدیران تربیت‌یافته در مکتب قرآن و عترت بودند که ویژگی‌های بارز اعتقادی و رفتاری خوبی داشتند که همین ویژگی‌های آنان بود که مورد انتخاب ملت قرار گرفتند و آنان به‌عنوان رئیس‌جمهور و نخست‌وزیر برگزیده شدند. امروز نیز به طور جدی به این حقیقت نیازمندیم.

وی تصریح کرد: مردم باید لایق‌ترین، صالح‌ترین و شجاع‌ترین فرد را برای مدیریت کشور انتخاب کنند و می‌بایست از مدیران صالح حمایت شود تا کشور راه اقتدار را طی کند.

ابوترابی‌فرد گفت: کشور امروز در حوزه‌های مختلف به توانمندی‌های استثنایی دست یافته است و ملت با وجود دیدن برخی کاستی‌ها، به نقاط قوت نظام اسلامی نیز توجه دارند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات،‌اسلامشهر و پردیس در مجلس نهم افزود: امروز کشور ایران یک کشور مقتدر سیاسی و تاثیرگذار در جهان است و به لحاظ امنیت دارای جایگاه فاخری هستیم، همچنین در حوزه‌های علمی دارای جایگاه رفیعی هستیم. به طور مثال در زمینه‌های نانو و انرژی هسته‌ای و در زمینه تولید موشک‌های قاره‌پیما به موفقیت‌های بزرگی دست یافته‌ایم که انجام این مهم به دلیل استفاده از مدیران شایسته است.

ابوترابی‌فرد گفت: در عرصه‌های اقتصادی در جایگاه مطلوبی که باید باشیم، قرار نداریم، بنابراین باید رفع ضعف‌ها و کاستی‌ها و انتخاب درست و حمایت صحیح و حرکت در مسیر شهیدان رجایی و باهنر، آینده را به نفع خود رقم بزنیم./

تازه ترین اخبار