In the name of Allah

وبسایت شخصی حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

 حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

پایگاه رسمی و اطلاع رسانی حجة‌السلام والمسلمین سید محمد حسن ابوترابی‌فرد

آخرین بروزرسانی در چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ساعت ۰۰:۰۲
یکشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۴
بازگشت
 کلاهک هسته ای در راهبرد دفاعی ما جایگاهی ندارد

کلاهک هسته ای در راهبرد دفاعی ما جایگاهی ندارد

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه در راهبرد دفاعی ما کلاهک هسته ای هیچ جایگاهی ندارد گفت: ما در اندیشه خلع سلاح هسته ای منطقه و بعد هم جهان قدم بر خواهیم داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حجت الاسلام ابوترابی، نائب رییس مجلس شورای اسلامی در حاشیه افتتاح نمایشگاه توانمندی های دانشگاه علمی کاربردی در جمع خبرنگاران گفت: هیچ کشوری در دفاع از خویش با هیچ کشور دیگری تعارف ندارد. جمهوری اسلامی ایران نیز در این حوزه استثنا نیست.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران در تاریخ حیات عزت بخش خود اثبات کرده که کشورهای مستقل و آزاد همیشه در معرض تهدید هستند، دفاع مقدس گواه روشنی بر این اینکه اگر بخواهیم در این جهان آزاد و مستقل زندگی کنیم مورد تهاجم اردوگاه کفر و استکبار قرار می گیریم.

وی افزود: بنابراین برای دفاع از استقلال، تمامیت ارضی و عزت ملت باید مقتدر بود آن هم قدرت دفاعی بازدارنده به معنای واقعی کلمه لذا این راهبرد قطعی جمهوری اسلامی ایران است که باید به بالاترین سطح از قدرت دفاعی مجهز باشد و از همه ظرفیت های ممکن برای افزایش اقتدار ملی استفاده کند.

ابوترابی فرد گفت: ما در زمینه قدرت دفاعی یک خط قرمز داریم و آن خط قرمز قطعی جمهوری اسلامی ایران است که در راهبرد دفاعی ما کلاهک هسته ای هیچ جایگاهی ندارد.

نایب رئیس مجلس ادامه داد: ما در اندیشه خلع سلاح هسته ای منطقه و بعد هم جهان قدم بر خواهیم داشت و از همه ظرفیت های خویش برای افزایش اقتدار ملی و دفاعی خود استفاده خواهیم کرد./   

تازه ترین اخبار