In the name of Allah

وبسایت شخصی حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

 حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

پایگاه رسمی و اطلاع رسانی حجة‌السلام والمسلمین سید محمد حسن ابوترابی‌فرد

آخرین بروزرسانی در یکشنبه ۶ شهریور ۱۴۰۱ - ساعت ۱۴:۵۳
جمعه ۳۰ امرداد ۱۳۹۴
بازگشت
حضور مردم در انتخابات آینده پایه های نظام را محکم می کند

حضور مردم در انتخابات آینده پایه های نظام را محکم می کند

نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت : حضور پرشور و آگاهانه آحاد مردم در دو انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری پایه های نظام را محکم می کند .

به گزارش ایرنا ، سید محمد حسن ابوترابی فرد پنجشنبه شب در مراسم جشن زیر سایه خورشید در یزد افزود: اقتدار جمهوری اسلامی ایران برآمده از ایستادگی شجاعانه ملت ایران در برابر مستکبران جهان است .


وی ادامه داد : حضور پرشور و آگاهانه آحاد مردم ما در انتخابات و مشارکت پای صندوق های اخد رای در اواخر امسال در عمل پایه های نظام و انقلاب اسلامی ایران را زیر سایه ولایت و امامت مستحکم تر می کند.


نائب رییس مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد : مشارکت جدی مردم ولایتمدار و فهیم در کنار صندوق های رای نشانه باور دینی ملت ایران در راستای تقویت وحدت و نشانه ولایت مداری است .


ابرتوابی با اشاره به جایگاه شورای نگهبان قانون اساسی در جمهوری اسلامی و تقویت این جایگاه گفت : متزلزل کردن جایگاه شورای نگهبان در نظام مقدس جمهوری اسلامی ، موجب سست کردن جایگاه مردم سالاری و هویت اسلامی ملت ایران است.


نایب رییس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: طبق قانون اساسی تمامی مصوبات مجلس شورای اسلامی زمانی رسمیت قانونی پیدا می کند که به تایید فقهای شورای نگهبان رسیده باشد.


ابوترابی فرد افزود : عظمت و اقتدار ایران اسلامی زیر سایه هویت نظام و هدایت رهبر معظم انقلاب محقق شده است و باید همواره به آن عنایت خاص داشت .


وی در ادامه به ضرورت تقویت آموزه های دینی و همچنین علمی در کشور اشاره کرد و گفت : مردم استان یزد در عرصه های اقتصادی خود پیام آور اقتصاد اسلامی در طول تاریخ انقلاب ایران اسلامی بوده اند .


این مسوول اظهار داشت : تقویت آموزه های علمی، اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی استان یزد که بر پایه اصول و آموزه های دینی بنا شده است باید در سطح کشور گسترش یابد .


ابوترابی فرد گفت: موضوع مهم صرفه جویی ، موفقیت در پیاده سازی دستورات اخلاقی دین اسلام و جلوگیری از هرگونه اسراف از مهمترین ویژگی های مردم استان یزد است .


وی با اشاره به ضرورت ترویج فرهنگ کار مبتنی بر علم و دانش و اقتصاد مبتنی بر مدیریت مصرف در جامعه اسلامی ایران اظهار داشت: کارآفرینی مبتنی بر اقتصاد مقاومتی در نظام جمهوری اسلامی ایران ضروری است.


نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: شناخت و توسعه اقتصاد مقاومتی در عصر امروز مهمترین راه پیشبرد اهداف اقتصادی، صنعتی و سیاسی نظام جمهوری اسلامی ایران است.


ابوترابی فرد با اشاره به موضوع مهم حجاب بانوان استان یزد نیز اشاره و تاکید کرد : چادر مشکی زنان یزدی خود افتخار استان و ملت ایران است.


ابوترابی فرد در ادامه با اشاره به اینکه امامت و ولایت در اسلام از جایگاه ویژه ای برخوردار است گفت: شناخت با معرفت در ولایت و پیروی از دستورات دین اسلام در عصر حاضر ضروری است.


این مسوول گفت: امنیت و پیشرفت ایران اسلامی نتیجه ارتباط خوب رهبری نظام و ملت ایران با خداوند متعال است و مهمترین شرط و راه شناخت امام زمان(ع) در عصر امروز به پیروی صحیح و کامل از فرمان ولایت فقیه و اجرای کامل سفارش حق تعالی بستگی دارد.


ابوترابی فرد به موضوع دستاوردهای علمی جمهوری اسلامی آن هم برخلاف میل جوامع بین المللی اشاره کرد و گفت : قدرت ایران در مذاکرات هسته ای به دلیل مدیریت رهبر انقلاب است.


جشن زیر سایه خورشید با حضور هزاران نفر از مردم ولایتمدار در امام زاده سید جعفر یزد برگزار شد .


استان یزد با یک میلیون و 70 هزار نفر در مرکز جغرافیایی ایران قرار دارد ک

تازه ترین اخبار