In the name of Allah

وبسایت شخصی حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

 حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

پایگاه رسمی و اطلاع رسانی حجة‌السلام والمسلمین سید محمد حسن ابوترابی‌فرد

آخرین بروزرسانی در چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ساعت ۰۰:۰۲
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۲
بازگشت
بازديد نايب رييس مجلس از مناطق زلزله زده بوشهر

بازديد نايب رييس مجلس از مناطق زلزله زده بوشهر

حجت الاسلام ابوترابی صبح امروز در بازدیدی دو ساعته از مناطق زلزله زده ی استان بوشهر با مردم این مناطق دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حجه الاسلام ابوترابی، وی صبح امروز با حضور در مناطق زلزله زده ی شهرستان  دشتی استان بوشهر ضمن بازدید از روند بازسازی ها به دیدار و گفتگو با مردم پرداخت.


نائب رئیس مجلس از روستاهای زلزله زده ی چاهگاه و شنبه ی شهرستان دشتی بازدید کرد و در این بازدیدها فرماندار شهرستان دشتی وی را همراهی می کرد.


حجه الاسلام ابوترابی در گفتگو با مردم با مشکلات آنان آشنا شد و در توصیه هایی به فرماندار خواستار انجام سریعتر اقدامات در جهت بازسازی مناطق زلزله زده و خدمات رسانی به زلزله زدگان شد.


همچنین مسئولان مربوطه نیز گزارشات خود در مورد روند بازسازی ها را بیان کردند.


این نامزد انتخابات ریاست جمهوری در روستای طسوج در منزل یکی از ذاکران اهل بیت علیهم السلام که در این حادثه جان باخته بود حضور یافت و به قرائت فاتحة پرداخت.

 

وی همچنین در این روستا با حضور در چادرهای هلال احمر با خانواده ی یکی از روستائیان که دو نفر از آنان در این حادثه جان خود را از دست داده بودند، دیدار کرد و به قرائت فاتحة پرداخت.


در این بازدید مردم روستا با حضور در کنار ابوترابی مشکلات خود را بیان کردند و از برخی کاستی ها گلایه نمودند.

نائب رئیس مجلس طی بازدید دوساعته از مسائل مهم موجود در این مناطق اطلاع یافت و خواستار پیگیری جدی مسئولان برای رفع آلام مردم این مناطق زلزله زده شد.

تازه ترین اخبار