In the name of Allah

وبسایت شخصی حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

 حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

پایگاه رسمی و اطلاع رسانی حجة‌السلام والمسلمین سید محمد حسن ابوترابی‌فرد

آخرین بروزرسانی در یکشنبه ۶ شهریور ۱۴۰۱ - ساعت ۱۴:۵۳
جمعه ۱۵ خرداد ۱۳۹۴
بازگشت
ایران در مذاکرات هسته ای ذره ای از حق خود کوتاه نخواهد آمد

ایران در مذاکرات هسته ای ذره ای از حق خود کوتاه نخواهد آمد

بیرجند - ایرنا - نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا باید بداند مذاکرات هسته ای بر مبنای ضوابط تعریف شده بوده و زیاده خواهی و فشارها در آن بی نتیجه است؛ ایران با قدرت و اتکا به خدا در مذاکرات هسته ای ذره ای از حق خود کوتاه نخواهد آمد.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد حسن ابوترابی فرد پنجشنبه شب در آیین سالروز ارتحال امام خمینی (ره) در جمع مردم شهرستان قاینات افزود: استکبار باید بداند پاسخ هر گونه تعرض به ایران اسلامی، برایش غیرقابل جبران خواهد بود.

 

وی با بیان اینکه استکبار جهانی باید واقعیتی به نام ایران قدرتمند را بپذیرد؛ تصریح کرد: آمریکا باید شیطنت ها و تحریم ها را کنار بگذارد تا مذاکرات به نتیجه مطلوب برسد.

 

وی ادامه داد: ملت و نیروهای نظامی جمهوری اسلامی ایران متحد هستند و آمریکا جرات حمله به کشورمان را ندارد.

 

حجت الاسلام ابوترابی فرد همچنین رحلت حضرت امام خمینی (ره) را بزرگترین واقعه تاریخ انقلاب پس از 22 بهمن عنوان کرد و یادآور شد: حضور میلیونی مردم وفادار به نظام، امام و رهبری با گذشت 26 سال از ارتحال امام (ره)، نشانه شناخت عمیق مردم نسبت به ولایت و رهبری است.

 

نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی گفت: مسوولان باید در رفع مشکلات مردم تلاش کنند و فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اقتصاد مقاومتی پوپا و دانش بنیان را سرلوحه کار خود قرار دهند.

 

حجت الاسلام ابوترابی فرد، استقامت در راه انقلاب و اسلام را عامل ناکامی دشمنان نظام و اسلام دانست و تاکید کرد: لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی، بهره گیری از ظرفیت ها ، توجه بیشتر به تولیدات و صرفه جویی است.

 

وی ادامه داد: با تحقق اقتصاد مقاومتی تهدیدات، زیاده خواهی، جنگ روانی و گزینه نظامی دشمن علیه ایران بی اثر خواهد شد.

 

نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی اظهارکرد: در بودجه سال 94، توجه مناسب به احداث و اتصال خراسان جنوبی به راه آهن، تامین آب شرب و کشاورزی و گازرسانی به مناطق دورافتاده این استان شده است.

 

وی گفت: در این راستا یک هزار میلیارد ریال اعتبار برای دو بانده شدن مسیر قاین - بیرجند و 100 میلیارد ریال برای مطالعات راه آهن استان اختصاص یافته است.

 

وی از حضور گسترده مردم قاینات در مراسم بزرگداشت امام خمینی(ره) قدردانی کرد و گفت: این حضور نشانه دینمداری و ولایتمداری شما نسبت به امام و رهبری است.

 

حجت الاسلام ابوترابی فرد با بیان اینکه حضرت امام خمینی(ره) جز به اسلام، عزت و آبروی مردم فکر نمی کرد، افزود: احیای اسلام و عزت مسلمین و ایستادگی در برابر استکبار از کارهای برجسته امام راحل بود.

تازه ترین اخبار