In the name of Allah

وبسایت شخصی حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

 حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

پایگاه رسمی و اطلاع رسانی حجة‌السلام والمسلمین سید محمد حسن ابوترابی‌فرد

آخرین بروزرسانی در یکشنبه ۶ شهریور ۱۴۰۱ - ساعت ۱۴:۵۳
یکشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴
بازگشت
جانبازان شاگردان موفق مدرسه ایثار هستند

جانبازان شاگردان موفق مدرسه ایثار هستند

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی گفت:‌ جانبازان سرافراز شاگردان موفق مدرسه ایثار و شهادت هستند، بنابراین مانند همیشه با وحدت و بصیرت و عزت از آرمان‌های انقلاب اسلامی دفاع خواهند کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حجت‌الاسلام ابوترابی، نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی امروز (شنبه 2 خردادماه) در مراسم نخستین کنگره سراسری جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی با تبریک اعیاد شعبانیه و سالروز تولد حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز گفت: عرض ادب دارم خدمت جانبازان و ایثارگرانی که سربازان سرافراز نظام اسلامی هستند.

 

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی ادامه داد: جانبازان نمره عالی در دفاع از آرمان‌های انقلاب گرفته‌اند و شاگردان موفق مدرسه ایثار و شهادت هستند و باید تمامی ما به آنها احترام بگذاریم.

 

وی با اشاره به آیه‌ای از قرآن کریم افزود: براساس این آیه کسانی عضو حزب الله هستند که هدف الهی دارند و اگر هدف الهی باشد خداوند سبحان نام حزب الله را برای آنها برگزیده است و اگر هدف غیر از خدا باشد کسانی که در آن حزب قرار می‌گیرند در حزب شیطان عضو هستند.

 

حجت الاسلام ابوترابی‌فرد افزود: مجموعه‌ای از انسانها که ولایت خدا را بپذیرند و همچنین ولایت پیامبر (ص) و اولیاء آن را بپذیرند، نام مقدس حزب الله زیبنده گروه آنان است.

 

وی با بیان اینکه اراده خداوند مقرون با پیروزی است، گفت: جانبازان در سایه پذیرش ولایت خدا و پیامبر اعظم (ص) و اولیا (ع) توانستند اقتدار خود را در دفاع مقدس به نمایش بگذارند و مشت‌های جانبازان سرافراز در برابر اتحاد نامقدس شرق و غرب و مدرن‌ترین سلاح‌های آنان پیروز شد، این پیروزی ثمره اطاعت و ارتباط با خدای یکتا بود.

 

نایب رئیس مجلس افزود: برادران و خواهران ما در لبنان در زیر چتر حزب الله توانستند در جنگ 33 روزه طعم تلخ شکست را به کام آمریکا و رژیم صهیونیستی بچشانند و در یمن نیز اینگونه است.

 

وی افزود: امروز نیز جانبازان با وحدت و بصیرت و عزت با لطف خدای یکتا و زیر سایه ولایت از آرمان‌های انقلاب اسلامی دفاع می‌نمایند و امروز نیز شما جانبازان سرافراز باید بازوی مقام معظم رهبری باشید.

 

حجت الاسلام ابوترابی‌فرد افزود: جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی آراسته به ایمان و ایثار و بصیرت تشکیل شده که شکل‌گیری این جمعیت دوستدار انقلاب اسلامی را تبریک می‌گویم و امیدوارم در پناه خداوند یکتا و در سایه پر فروغ ولایت برای امت اسلامی و ملت ایران الهام بخش باشید.

 

وی افزود: تمدن نوین اسلامی بر ایثار شما شکل می‌گیرد، امیدوارم همیشه موفق باشید.

 

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی با تشکر از برادران سماواتی، عقیلی و تمامی جانبازان و دست اندرکاران برگزاری کنگره سراسری جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی افزود: از یکایک جانبازان سرافراز تشکر می‌کنم و امیدوارم همیشه و در هر جا موفق باشید.

 

گفتنی است در این مراسم محمدرضا باهنر نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی و جمعی از نمایندگان مجلس حضور داشتند./

تازه ترین اخبار