In the name of Allah

وبسایت شخصی حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

 حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

پایگاه رسمی و اطلاع رسانی حجة‌السلام والمسلمین سید محمد حسن ابوترابی‌فرد

آخرین بروزرسانی در چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ساعت ۰۰:۰۲
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲
بازگشت
خدمت به مردم شریف سیستان و بلوچستان برای من افتخار است

خدمت به مردم شریف سیستان و بلوچستان برای من افتخار است

ابوترابی در جمع سران قبایل بلوچ تصریح کرد: امنیت موجود در منطقه به برکت دین، اخلاق و وحدت ایجاد شده است و...

ابوترابی در جمع سران قبایل بلوچ تصریح کرد: امنیت موجود در منطقه به برکت دین، اخلاق و وحدت ایجاد شده است و اگر این سطح دین و ایمان و پیوند با رهبری نظام نبود، این منطقه نیز ناامن می شد که در آن صورت نه دنیا داشتیم و نه آخرت.

 

حجت الاسلام سید محمدحسن ابوترابی عصر امروز در دیدار با سران قبایل بلوچ در زاهدان با اشاره به مرزهای گسترده‌ی استان سیستان و بلوچستان با پاکستان و ناامنی‌های موجود در این کشور گفت: پاکستان آماده است که برخی کالاهایش را از بندر چابهار وارد خاک ایران کند و از ایران به نقاط شمالی پاکستان ارسال نماید، دلیل این مسئله این است که در ایران امنیت وجود دارد.

وی اظافه کرد در عراق بین اهل سنت و شیعیان دوستی و محبت برقرار بود، اما امروز آمریکا با جنایتی که می‌کند این وحدت را به هم زده و امنیت نیز از بین رفته است؛ امنیت امروز ما به برکت دین اخلاق و وحدت بین مردم است.

ابوترابی در ادامه با اشاره به مشکلات موجود در منطقه گفت: برای خود افتخار می‌دانم که در هر جایی که باشم به مردم شریف و بزرگوار سیستان و بلوچستان خدمت کنم و اگر در نهاد ریاست جمهوری افتخار خدمت یافتم، ده‌ها مجموعه‌ی اقتصادی مطلوب ایجاد کنیم تا زمینه‌ی اشتغال و ارتقاء فرهنگ منطقه محقق شود.

در این دیدار سران قبایل بلوچ به بیان دیدگاه‌ها و مشکلات خود پرداختند و با تأکید بر وفاداری به نظام و رهبر انقلاب حمایت خود را از ابوترابی اعلام کردند.

بر اساس اعلام سران قبایل، تومارهایی در جهت حمایت از ابوترابی به امضاء رسیده است.

سران قبایل همچنین برای توفیق نهایی ابوترابی دعا کردند و خواستار حضور وی در میان قبایل شدند.
 

تازه ترین اخبار