In the name of Allah

وبسایت شخصی حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

 حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

پایگاه رسمی و اطلاع رسانی حجة‌السلام والمسلمین سید محمد حسن ابوترابی‌فرد

آخرین بروزرسانی در سه شنبه ۲ شهریور ۱۴۰۰ - ساعت ۱۶:۲۴
پنجشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۳
بازگشت
جمهوری اسلامی در پرتو شایسته سالاری در قله اقتدار است

جمهوری اسلامی در پرتو شایسته سالاری در قله اقتدار است

یزد - ایرنا - نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: در پرتو شایسته سالاری جمهوری اسلامی می تواند در قله اقتدار قرار گیرد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام «سید محمد حسن ابوترابی فرد» روز چهارشنبه در راهپیمایی 22 بهمن یزد افزود: اگر امروز کشور ما از یک جایگاه فاخر سیاسی در دنیا قرار دارد بواسطه شایسته سالاری و بازگشت به آموزه های دینی است.

 

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: اگر جمهوری اسلامی ایران نماد امنیت، اقتدار سیاسی، حرکت پرشتاب علمی در مسیر تولید دانش و تجاری سازی علم قرار گرفته ثمره شایسته سالاری در کشور است.

 

ابوترابی فرد، با بیان این که همه موفقیت های انسان و جامعه بشری در گرو شایسته سالاری است؛ خاطر نشان کرد: باید شایستگان در مسند مدیریت جامعه باشند که این پیام انقلاب اسلامی است.

 

وی ادامه داد: پیام و تحولات انقلاب اسلامی این بود که ملت بزرگ ایران مسوولیت اداره امور کشور را به دست شایسته ترین فرد در زمان غیبت امام عصر (عج) سپرد.

 

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: یکی از راههای نزدیک کننده به سمت شایسته سالاری ، مردم سالاری دینی است که در سایه آن راه برای حضور شایستگان و نخبگان سیاسی در سطوح مختلف مدیریت کشور باز می شود.

 

نایب رییس مجلس شورای اسلامی با بیان این که جمهوری اسلامی نماد و پرچمدار شایسته سالاری در دنیا است ، گفت: باید با حضور و مشارکت خود در انتخابات ها پای صندوق های رای شایستگان را برای مدیریت آینده کشور انتخاب و راه را برای عزت و سعادت کشور هموار کنیم.

 

وی، مدیریت مبتنی بر دانش را شعار قرآن خواند و اضافه کرد: مدیران کشور باید در قله امانت و دانش باشند.

 

ابوترابی فرد، افزود: همه تاکید رهبری حرکت علمی مسوولان و توسعه علمی کشور مبتنی بر دانایی و تعهد است.

 

نماینده مردم تهران اظهار کرد: همه دستاورد و توانایی ها برای تربیت انسان عادل و استقرار عدالت در جامعه است، زمانی نظام به آرمان های بلند خود دست می یابد که مردم و جامعه آراسته به عدالت باشند.

 

نایب رییس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: حقوق مردم باید و حقوق شهروندی به معنای واقعی کلمه باید حراست شود و در مسیر بسط عدالت در همه سطوح حرکت کنیم.

 

وی خاطرنشان کرد: ریشه کنی نابرابری ها، ازبین بردن شکاف های طبقاتی و فاصله های اقتصادی در جامعه از حوزه های مهم عدالت است.

 

ابوترابی فرد با اشاره به تاکید رهبری و مسوولان نظام بر شکل گیری اقتصاد مقاومتی افزود: دولت و ملت دست در دست هم برای تحقق اقتصاد مقاومتی مبتنی بر تولید کالای باکیفیت و قیمت تمام شده پایین حرکت کننند.

 

نایت رییس مجلس شورای اسلامی یادآور شد: بگونه ای حرکت و برنامه ریزی کنیم که مردم عدالت را درحوزه معیشتی و اقتصادی خود احساس کنند.

 

راهپیمایی یوم الله 22 بهمن با حضور انبوه قشرهای مختلف مردم مومن و ولایتمدار دارالعباده یزد روز چهارشنبه از میدان آزادی به سمت میدان امیر چقماق برگزار شد.

 

راهپیمایان با سردادن شعارهای مرگر بر آمریکا، مرگر براسراییل، الله اکبر، 22 بهمن ماه یوم الله،استقلال آزادی جمهوری اسلامی، ذلت نمی پذیریم تحریم اثر ندارد مسیر راهپیمایی را طی کردند. 

 

همچنین نماینده ولی فقیه در استان، استاندار و نمایندگان مردم استان مجلس در شورای و مسوولان دستگاههای اجرایی استان نیز دشادوش مردم در این راهپیمایی حضور داشتند.

 

استان یزد در قلب کویر ایران 10 شهرستان و یک میلیون و 60 هزار نفر جمعیت دارد.

تازه ترین اخبار