In the name of Allah

وبسایت شخصی حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

 حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

پایگاه رسمی و اطلاع رسانی حجة‌السلام والمسلمین سید محمد حسن ابوترابی‌فرد

آخرین بروزرسانی در چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ساعت ۰۰:۰۲
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲
بازگشت
در یک دولت مقتدر تصمیم ها فردی اتخاذ نمی شود

در یک دولت مقتدر تصمیم ها فردی اتخاذ نمی شود

نائب رئیس مجلس تصریح کرد: در کوتاهترین زمان می‌توان با تصمیمات مبتنی بر دانش و اخلاق روند سیاسی جامعه را تحول بخشید.

سید محمد حسن ابوترابی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در جمع آزادگان زاهدان و استان سیستان و بلوچستان با طرح این سؤال که آیا نمی‌توان فرمول اخلاقی دوران اسارت را در کشور اجرا کرد؟ گفت: در اسارت رفاه مادی نبود.

اما بهشت وجود داشت، دلیل این مسئله برقراری عمل صالح در سایه‌ی ایمان و اخلاق بود که امروز نیز می‌توان با عمل مبتنی بر علم و نگاه جهادی و اخلاق دغدغه‌های رهبری معظم انقلاب را رفع کرد.


وی افزود: برای موفقیت دولت باید از ظرفیت نظام و رهبری هوشمندانه استفاده کرد و در یک دولت مقتدر تصمیم ها فردی اتخاذ نمی شود.


نائب رئیس مجلس اظهار امیدواری کرد که تحول در زیرساخت‌های مدیریتی استان سیستان و بلوچستان ایجاد شود که این مسئله اعتماد مردم به دولت و نظام را افزایش خواهد داد.


ابوترابی بر استفاده از نیروهای مورد اعتماد و ایثارگر که در دوران دفاع مقدس خصایص، دین و عقلانیت خود را به نمایش گذاشتند، تأکید کرد و گفت: این نیروهای صالح می‌توانند ارزیابی خوبی از وضعیت استان داشته‌ باشند و در مورد عملکرد مدیران گزارش‌های لازم را ارائه نمایند.


در این دیدار تنی چند از آزادگان دیدگاه‌ها و مشکلات خود و منطقه را با ابوترابی در میان گذاشتند و با بیان خاطراتی از دوران اسارت از فضائل شهید سید علی اکبر ابوترابی مطالبی را نقل کردند.


آزادگان و ایثارگران در این نشست بر حمایت همه جانبه‌ی خود از ابوترابی تأکید کردند


در این جلسه حضرت‌زاده از ایثارگران و آزادگان استان به عنوان مسئول ستاد انتخاباتی ابوترابی در استان سیستان و بلوچستان معرفی شد.

تازه ترین اخبار