In the name of Allah

وبسایت شخصی حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

 حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

پایگاه رسمی و اطلاع رسانی حجة‌السلام والمسلمین سید محمد حسن ابوترابی‌فرد

آخرین بروزرسانی در سه شنبه ۲ شهریور ۱۴۰۰ - ساعت ۱۶:۲۴
دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۳
بازگشت
پاسخ حزب الله لبنان به صهیونیست ها دارای دستاوردهای ارزشمندی است

پاسخ حزب الله لبنان به صهیونیست ها دارای دستاوردهای ارزشمندی است

تهران - ایرنا - نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که پاسخ حزب الله لبنان به رژیم صهیونیستی دستاوردهای ارزشمندی را به همراه دارد، گفت: شاهد تغییر جدی در موازنه قوا در منطقه هستیم.

به گزارش جمعه ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین «سید محمد حسن ابوترابی فرد» عصر جمعه در حاشیه مراسم بزرگداشت شهدای قنیطره در جمع خبرنگاران اظهارداشت: حمله حزب الله به رژیم اسراییل با برنامه ریزی دقیقی انجام شد که دستاوردهای ارزشمندی را به همراه دارد.

وی افزود: ما امروز شاهد تغییر جدی در موازنه قوا در منطقه هستیم.

نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: پاسخ حزب الله لبنان که با تاکتیک دقیق انجام شد یک عملیات نظامی براساس اطلاعات دقیق بود که دستاوردهای ارزشمندی را به همراه داشت.

28 دی ماه در تهاجم هوایی رژیم صهیونیستی به کاروان حزب الله در شهرک مرزی قنیطره در بلندی های جولان سوریه، 6 رزمنده حزب الله از جمله جهاد مغنیه فرزند عماد مغنیه فرمانده شهید حزب الله و محمد عیسی فرمانده میدانی نیروهای این گروه و همچنین سردار محمد علی الله دادی یکی از فرماندهان سپاه پاسداران شهید شدند.

مجموعه شهدای القنیطره از نیروهای مقاومت اسلامی چهارشنبه گذشته نیز در واکنش به این اقدام رژیم صهیونیستی به خودرو نظامی صهیونیست ها در مزارع اشغالی شبعا حمله کردند. این خودرو حامل تعدادی از افسران و سربازان رژیم صهیونیستی بود.

این عملیات منجر به نابودی برخی از تجهیزات دشمن صهیونیستی و مرگ تعدادی از نیروهای نظامی آنان شد.

بر اساس گزارش های منتشر شده در جریان حمله خمپاره ای حزب الله به خودرو نظامی صهیونیست ها دستکم چهار نفر کشته و شش نفر دیگر مجروح شدند. برخی شبکه ها از کشته شدن 16 نظامی صهیونیست در این حمله خبر داده اند .

تازه ترین اخبار