In the name of Allah

وبسایت شخصی حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

 حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

پایگاه رسمی و اطلاع رسانی حجة‌السلام والمسلمین سید محمد حسن ابوترابی‌فرد

آخرین بروزرسانی در سه شنبه ۲ شهریور ۱۴۰۰ - ساعت ۱۶:۲۴
یکشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۳
بازگشت
مجلس در بودجه سال 94 به حوزه ورزش نگاه ویژه خواهد داشت

مجلس در بودجه سال 94 به حوزه ورزش نگاه ویژه خواهد داشت

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم توجه به توسعه ورزش‌های همگانی و پایه در کشور گفت: در مصوبات بودجه سال 94 به حوزه ورزش نگاه ویژه خواهیم داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حجت الاسلام ابوترابی‌، نائب رییس مجلس شورای اسلامی در حاشیه برگزاری دهمین دوره مسابقات واترپلو جام باشگاه‌های آسیا در جمع خبرنگاران گفت: حضور رضوانی به عنوان یک ورزشکار جوان باتجربه و موفق در ریاست فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو باعث ایجاد تحولات مطلوب در این فدراسیون شده است.

 

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از نزدیک در جریان فعالیت‌های فدراسیون شنا و واترپلو هستم، در این فدراسیون از نظرات تمامی پیشکسوتان و صاحبان تجربه در رشته‌های شنا و واترپلو استفاده می‌شود که انجام این مهم جای تشکر دارد.

 

ابوترابی‌فرد افزود: برگزاری دهمین دوره مسابقات واترپلو جام باشگاه‌های آسیا در تهران فرصت خوبی را برای رشد واترپلو فراهم کرده است.

 

نائب رئیس مجلس با اشاره به اینکه ایران در گذشته رتبه‌های خوبی در رشته‌های شنا و واترپلو کسب کرده گفت: در زمینه‌های رشته‌های شنا و واترپلو از زیرساخت قوی برخوردار هستیم، امیدوارم در آینده ایران در جایگاه بالایی در آسیا قرار بگیرد و در مسابقات آسیایی قهرمان و همچنین در مسابقات جهانی حضور موفقی داشته باشد.

 

ابوترابی‌فرد درباره اقدامات مجلس در توسعه ورزش پایه گفت: اولین گام برای توسعه ورزش‌های پایه‌ای در کشور این است که کار را به دست صاحبان تدبیر و فکر که از انگیزه قوی برای فعالیت برخوردارند، سپرده شود.

 

این نماینده مردم در مجلس نهم افزود: سپردن کار به شایستگان و حمایت از آنان به موفقیت منتهی می‌شود.

 

نائب رئیس مجلس تصریح کرد: فراکسیون ورزش مجلس موضوعات ورزشی را پیگیری می‌کند و در مصوبات بودجه سال 94 به حوزه ورزش نگاه ویژه‌ای خواهیم داشت.

 

ابوترابی‌فرد گفت: برای درخشش قهرمانان ایران در رشته‌های مختلف ورزشی باید به ورزش‌های پایه، عمومی و همگانی توجه ویژه شود.

 

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با ابراز امیدواری برای قرار گرفتن تیم‌های ورزشی کشور در رده نخست مسابقات ورزشی در پاسخ به این سوال مبنی بر اینکه سرنوشت اختصاص یک درصد از بودجه دستگاه‌های دولتی در اختیار ورزش است چه می‌شود؟ گفت: انشاالله توجه خواهد شد./

تازه ترین اخبار