In the name of Allah

وبسایت شخصی حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

 حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

پایگاه رسمی و اطلاع رسانی حجة‌السلام والمسلمین سید محمد حسن ابوترابی‌فرد

آخرین بروزرسانی در سه شنبه ۲ شهریور ۱۴۰۰ - ساعت ۱۶:۲۴
سه شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۳
بازگشت
نائب رئیس اول مجلس به کرمان می‌آید

نائب رئیس اول مجلس به کرمان می‌آید

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: حجت الاسلام «ابوترابی‌فرد» نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی صبح فردا(چهارشنبه) بمنظور سخنرانی در دانشگاه آزاد اسلامی به کرمان سفر می‌کند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی کویر، دکتر «محمدرضا پورابراهیمی» با اشاره به سفر نایب رئیس مجلس شورای اسلامی به کرمان اظهار کرد: حجت الاسلام ابوترابی جهت شرکت در مراسم سالروز 27 آذر، روز وحدت حوزه و دانشگاه برای حضور در جمع دانشگاهیان به کرمان سفر می‌کند.

 

وی با بیان اینکه این همایش با هماهنگی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی و نیز دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های شهید باهنر و علوم پزشکی کرمان برگزار می‌شود، تصریح کرد: همایش مذکور بمناسبت سالروز شهادت شهید مفتح و روز وحدت حوزه و دانشگاه برپا می‌شود.

 

نماینده‌ی مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه برگزاری نشست مشترک با استاندار و مدیران ادارات و نهادهای استانی از دیگر برنامه‌های سفر یک روزه حجت الاسلام ابوترابی به کرمان است، خاطرنشان کرد: نشست با مدیران اقتصادی استان و حضور در ویژه برنامه صدا و سیمای مرکز کرمان پایان بخش برنامه‌های این سفر است.

 

براساس این گزارش، حجت الاسلام «ابوترابی» نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی صبح فردا(چهارشنبه) به دعوت دکتر پورابراهیمی نماینده کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی به کرمان سفر می‌کند.

 

تازه ترین اخبار