In the name of Allah

وبسایت شخصی حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

 حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

پایگاه رسمی و اطلاع رسانی حجة‌السلام والمسلمین سید محمد حسن ابوترابی‌فرد

آخرین بروزرسانی در سه شنبه ۲ شهریور ۱۴۰۰ - ساعت ۱۶:۲۴
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲
بازگشت
ابوترابی یک فرد واقع نگر، باتقوا، امانت دار و راستگو برای ملت ایران است

ابوترابی یک فرد واقع نگر، باتقوا، امانت دار و راستگو برای ملت ایران است

دکتر عبدالرضا سبحانی حجت الاسلام ابوترابی را یک فرد واقع نگر، باتقوا، امانت دار و راستگو برای ملت ایران خوانده و ایشان را از افراد معتمد رهبری و به معنای واقعی پایبند به دستورات مقام معظم رهبری می داند.

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی تهران-جنوب، دلیل حمایت خود را از حجت الاسلام ابوترابی اینطور عنوان کرد: ایشان را از زمانی که در دانشگاه ازاد اسلامی نماینده مقام معظم رهبری بودند می شناسم و مهم ترین انگیزه ما برای حمایت موضوع اعتماد به اخلاق و رفتار و شخصیت پاک ایشان است و فکر می کنم این بحران اعتمادی که در کشور وجود دارد  با وجودشان قابل رفع است. 

 

وی  افزود: آقای ابوترابی تجربه های ارزشمندی در حوزه های اجرایی، فرهنگی و مهم تر از همه در حوزه قانون گزاری دارند و در مدت مسئولیت¬شان در این حوزه ها نشان داده اند که مسئولیت های محوله را با موفقیت انجام می دهند.

 

دکتر سبحانی در خصوص قدرت اجرایی آقای ابوترابی خاطر نشان کرد: قدرت اجرایی و مدیریتی ایشان در اوایل انقلاب که در وزارت دفاع، اداره  نهاد نمایندگی مقام رهبری در دانشگاه تهران و همچنین حضور در مجلس شورای اسلامی و کمسیون های مختلف قابل ذکر است و صحبت ها و موضع گیری هایی هم که اخیرا برای انتخابات ریاست جمهوری می کنند بسیار پخته و قابلیت اداره کشور را توسط ایشان نشان می دهد.

 

وی در ادامه گفت: به واسطه حضور در دانشگاه و ارتباط حزبی و فرهنگی که با ایشان داشتم در جلسات مختلف همراهشان بودم و همواره یک روحیه پژوهشگری، تحقیق و موشکافی در مسائل را در ایشان دیدم و از طرفی تأثیرگذاری بیانات و صحبت های ایشان بر مخاطب به دلیل برخورداری لازم از منطق است.

 

رئیس سابق منطقه یک دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد: من و بسیاری از دانشگاهیان دیگر آمادگی خود را برای کمک به ایشان اعلام کردیم، آقای ابوترابی شاید فراوان ترین دانشگاهیان را در بین کاندیداها در حمایت از خودشان دارند و گروه های زیادی از اساتید دانشگاه چه در همفکری مسائل کشوری و چه در اجرا به ایشان کمک خواهند کرد.

 

وی در پایان گفت: موضع گیری های اقتصادی آقای ابوترابی آینده کشور را تضمین خواهد کرد و من معتقدم که آن ها را نباید بیهوده خرج کرد و باید صرف توسعه کشور شود ، تحلیل ¬ایشان از مسائل بین المللی کاملا واقع بینانه است و نقاط ضعف و قوت کشور را به خوبی می بینند.

 

تازه ترین اخبار