In the name of Allah

وبسایت شخصی حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

 حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

پایگاه رسمی و اطلاع رسانی حجة‌السلام والمسلمین سید محمد حسن ابوترابی‌فرد

آخرین بروزرسانی در سه شنبه ۲ شهریور ۱۴۰۰ - ساعت ۱۶:۲۴
جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳
بازگشت
قدم برداشتن در راه شهدا و جانبازان رسالت ملت ايران

قدم برداشتن در راه شهدا و جانبازان رسالت ملت ايران

بزرگداشت یاد و نام شهدا تغذیه روحی جامعه است و امروز رسالت آحاد ملت ایران تجلیل و تکریم از خانواده معظم شهدا ، ایثارگران ، جانبازان و قدم برداشتن در راه آنهاست.

نائب رییس اول مجلس شورای اسلامی پس از برپایی سومین یادواره سرداران و 120 شهید ایزدخواست در گفتگو با خبرنگار ما گفت : جوانان ما مردان ، زنان و دختران و پسران با اهداف ، آرمان و فضایل اخلاقی شهدای عالیقدر انس نزدیکی پیدا می کنند و در راه شهدا قدم برخواهند داشت.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدحسن ابوترابی‌فرد افزود : بزرگداشت شهدا مدرسه ای است که در این مدرسه انسان های صالح برای پیمودن راه شهدا تربیت می شوند .

 

وی همچنین با اشاره به نقش محوری ایزدخواست در شکل گیری گردان قمر بنی هاشم گفت : ایزدخواست این افتخار را داشت که در دوران دفاع مقدس نقش محوری را در شکل گیری این گردان ایفا کند .

 

در گردان قمر بنی هاشم صدها رزمنده ، ایثارگر و جانباز و آزاده و شهدای عالیقدر حضور داشت و بیش از 120 شهید هم تقدیم انقلاب اسلامی کرد.

 

نائب رییس اول مجلس خطاب به پدران و مادران شهید پرور ایزدخواست گفت: شما مردم شهر شهید پرور ایزدخواست به راه شهدا وفادار هستید و این نماد فضائل اخلاقی شماست ، ایثار ، استقامت ، صبر و بردباری نماد فضائل اخلاقی شهدا و رزمندگان است و این ارزش ها را باید پاس داشت.

 

در سومین یادواره سرداران و 120 شهید ایزدخواست که با هدف گرامیداشت یاد و خاطره آن به حق پیوستگان و تجدید میثاق با آنان برگزار شد بیش از 500 نفراز خانواده های شهدا، ایثارگران و جانبازان ایزد خواستی مقیم استانهای فارس ،اصفهان ، خوزستان با حضور در گلزار شهدای این شهر یاد و خاطره آنان را گرامی داشتند.

 

تازه ترین اخبار