In the name of Allah

وبسایت شخصی حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

 حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

پایگاه رسمی و اطلاع رسانی حجة‌السلام والمسلمین سید محمد حسن ابوترابی‌فرد

آخرین بروزرسانی در سه شنبه ۲ شهریور ۱۴۰۰ - ساعت ۱۶:۲۴
پنجشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۳
بازگشت
مبانی طرح مسکن مهر پردیس قابل دفاع نیست

مبانی طرح مسکن مهر پردیس قابل دفاع نیست

نائب رئیس مجلس با بیان اینکه مبانی طرح مسکن مهر قابل دفاع نیست گفت: قطعا باید برای ایجاد زیرساخت های این پروژه به صورت کامل تدابیری اندیشیده شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حجه الاسلام ابوترابی، نائب رئیس مجلس شورای اسلامی امروز (پنج شنبه 20 شهریور) پس از بازدید از برخی از پروژه های عمرانی و زیر ساختی شهرستان پردیس گفت: قطعا اجرای طرح تصفیه فاضلاب امری منطقی است زیرا با اجرای این طرح می توان از منابع آبی در حوزه صنعتی و کشاورزی استفاده کرد.

 

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: قطعا برای اجرای طرح تصفیه فاضلاب باید منابع اعتباری دیده شود اما در کل در فاز اول این طرح قرار است حدود 24 هزار مترمکعب آب تصفیه شود که با توجه به افزایش هزینه اجرایی طرح پیشنهاد داده شد برای تامین منابع با معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری نشست هایی برگزار شود.

 

وی با اشاره به وضعیت پروژه مسکن مهر شهر پردیس افزود: این پروژه، پروژه بزرگی است اما مبانی آن قابل دفاع نیست زیرا کسانی که در آن مشارکت کرده اند در راستای طرح نبوده زیرا قراربود مازاد جمعیت تهران و افرادی که فاقد مسکن مهر هستند در این جا ثبت نام کنند.

 

ابوترابی فرد بر لزوم پیش بینی زیرساخت مسکن مهر در شهر پردیس تاکید کرد و گفت: قطعا این پروژه نیازمند تمام زیرساخت ها به ویژه مسجد ، مراکز آموزشی و مراکز بهداشتی و درمانی است که قطعا باید برای ایجاد زیرساخت ها و تامین منابع مالی آن با وزارتخانه های مسکن و نیرو و مسئولان شهر و نمایندگان مجلس نشست هایی برگزار شود.

 

نائب رئیس مجلس با اشاره به سرزیر شدن فاضلاب پردیس به سد ماملو تصریح کرد: این موضوع بسیار نگران کننده است و باید برای آن تمهیدی اندیشیده شود از طرفی دیگر وزارت نیرو متولی این امور است و باید فکری برای آن بیندیشد که قطعا ما هم پیگیر آن هستیم./

 

تازه ترین اخبار