In the name of Allah

وبسایت شخصی حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

 حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

پایگاه رسمی و اطلاع رسانی حجة‌السلام والمسلمین سید محمد حسن ابوترابی‌فرد

آخرین بروزرسانی در سه شنبه ۲ شهریور ۱۴۰۰ - ساعت ۱۶:۲۴
پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۳
بازگشت
عدم اعزام شیرجه و واترپلو به بازی‌های آسیایی را پیگیری می‌کنیم

عدم اعزام شیرجه و واترپلو به بازی‌های آسیایی را پیگیری می‌کنیم

نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: گمان نمی‌کنم دلیل غیرفنی و کارشناسی برای عدم اعزام تیم‌های شیرجه و واترپلو وجود داشته باشد اما ما هم این موضوع را پیگیری می‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، جلسه هیأت رئیسه فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو امروز در محل این فدراسیون با حضور اعضا برگزار شد.

 

در پایان جلسه محمدحسن ابوترابی اظهار داشت:‌باعث افتخار بود که بین پیشکسوتان کارآزموده ورزش و خصوصا حوزه شنا، شیرجه و واترپلو و اعضای فدراسیون شنا دقایقی را عرض ادب داشته باشم و از نزدیک با مشکلات و مسائل آنها آشنا شوم.

 

وی ادامه داد:‌امیدوارم بتوانیم در مجلس شورای اسلامی در حمایت و پشتیبانی از ورزش کشور و خصوصا رشته شنا قدم‌هایی را بلندتر از گذشته برداریم. با توجه به اینکه این رشته یکی از رشته‌های مدال‌آور کشور است و ورزش قهرمانی هم نقش زیادی در ارتقای جایگاه سیاسی فرهنگی کشورها دارد لذا باید به این ورزش نگاه ویژه‌ای داشت و جایگاه کشور را در مسابقات بین‌المللی ارتقا بخشید.

 

نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در جلسه‌ای که داشتیم اشاره کردم و خوشبختانه اعضای هیأت رئیسه فدراسیون شنا افراد عالم،‌کارآزموده، باتجربه و دارای تجارب مدیریتی قابل قبول هستند که سرمایه بسیار بزرگی محسوب می شوند.خوشبختانه فدراسیون شنا یک فدراسیون جوان است و ریاست آن بر عهده ورزشکار جوانی است که تجربه‌های خوبی دارد و جمعی از پیشکسوتان هم با وی همکاری می‌کنند لذا امیدهای بسیار خوبی نسبت به آینده داریم.

 

ابوترابی‌ در مورد عدم اعزام رشته‌هایی مانند واترپلو و شیرجه به بازی‌ها آسیایی اینچئون تصریح کرد:‌ من گمان می‌کنم اراده وزارت ورزش هم باید اینگونه باشد و رشته‌های مدال‌آور را به مسابقات اعزام کند و این تیم‌ها مورد حمایت ویژه قرار بگیرند. گمان نمی‌کنم دلیل غیرفنی و کارشناسی برای عدم اعزام تیم‌های شیرجه و واترپلو وجود داشته باشد اما ما هم این موضوع را پیگیری می‌کنیم.

تازه ترین اخبار