In the name of Allah

وبسایت شخصی حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

 حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

پایگاه رسمی و اطلاع رسانی حجة‌السلام والمسلمین سید محمد حسن ابوترابی‌فرد

آخرین بروزرسانی در سه شنبه ۲ شهریور ۱۴۰۰ - ساعت ۱۶:۲۴
یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۲
بازگشت
نماز میت بر پیکر آیت الله رضوانی  توسط حجت الاسلام ابوترابی اقامه شد

نماز میت بر پیکر آیت الله رضوانی توسط حجت الاسلام ابوترابی اقامه شد

حجت الاسلام ابوترابی با حضور در مراسم تشییع پیکر آیت الله رضوانی عضو فقهای شورای نگهبان و نماینده‌ی ولی فقیه در بازار بر پیکر ایشان نماز اقامه کرد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی ابوترابی، صبح امروز حجت الاسلام محمد حسن ابوترابی نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در مراسم تشیع پیکر آیت الله حاج شیخ غلامرضا رضوانی در مسجد سید عزیزالله تهران بر پیکر این عالم فقید نماز اقامه کرد.

 

نماینده‌ی تهران در مجلس شورای اسلامی در ادامه در جمع خبرنگاران در مورد شخصیت آیت الله رضوانی با اشاره به حضور آیت الله رضوانی در کنار امام خمینی رحمة الله علیه گفت: ایشان علاوه بر حضور در مجامع علمی و بحث حضرت امام در جلسات استفتاء و نمازهای ایشان نیز حضور داشتند.

 

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری، آیت الله رضوانی را عالمی برجسته و معتقد به امام و نظریه‌ی ولایت فقیه توصیف کرد و افزود: ایشان در همان راه ثابت قدم ماندند و بعد از ارتحال امام رحمت‌الله با همان نگاه به عنوان یاور رهبر معظم انقلاب ایفای نقش کردند.

 

ابوترابی اضافه کرد : آیت الله رضوانی به عنوان فقیهی برجسته از نخستین روزهای شکل‌گیری شورای نگهبان، در این شورا عضویت یافت و این مسئله با نظر رهبر معظم انقلاب تا پایان دقایق عمرشان ادامه یافت.

 

به گفته‌ی ابوترابی آیت الله رضوانی در جهت ساماندهی شبکه‌ی بانکی کشور با نظرات امام رحمة الله علیه نیز ایفای نقش مأثری داشت.

 

در مراسم تشییع پیکر آیت الله رضوانی جمعی از نمایندگان مجلس، مقامات کشوری و لشکری و مردم تهران حضور داشتند.

 

 

پس از مراسم تشییع پیکر عده‌ای از مردم تهران با حضور در کنار حجت الاسلام ابوترابی نسبت به وی ابراز احساسات کردند.

تازه ترین اخبار