In the name of Allah

وبسایت شخصی حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

 حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

پایگاه رسمی و اطلاع رسانی حجة‌السلام والمسلمین سید محمد حسن ابوترابی‌فرد

آخرین بروزرسانی در چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ساعت ۰۰:۰۲
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳
بازگشت
امنیت و آرامش مهمترین دستاورد دوران دفاع مقدس است

امنیت و آرامش مهمترین دستاورد دوران دفاع مقدس است

تهران بزرگ - ایرنا - نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی گفت: امنیت و آرامش از دستاوردهای مهم دوران هشت سال دفاع مقدس است و به همین خاطر قدرت های بزرگ جهانی جرات تعرض به خاک کشور را ندارند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین ˈ محمد حسن ابوترابی فردˈ شب گذشته در آیین تجلیل از آزادگان سرافراز انقلاب اسلامی در فرهنگسرای بهمن برگزارشد، اظهار داشت: ایران اسلامی در اوج قدرت نظامی قرار دارد و اگر دشمن بخواهد به خاک ما تعرض کند، آغاز جنگ در دست خودشان است و اما پایان جنگ دردست آنان نیست و رزمندگان ایران اسلامی پاسخ محکمی به آنان خواهند داد.

 

وی افزود: دستاوردهای دوران هشت سال دفاع ملت بزرگ و شجاع ایران اسلامی، الگوی بی بدیل مردم مظلوم و بی دفاع سوریه، فلسطین، غزه وعراق برای مقاومت در برابر استکبار جهانی و رژیم جنایت کار صهیونیستی است.

 

وی تاکید کرد: یکی از زیباترین حوادث تاریخ بشر و ایران اسلامی بدون تردید حادثه غرور آفرین دوران هشت سال دفاع مقدس است.

 

عضو هیات رییسه مجلس افزود: دفاع مقدس دارای برگ های زرین زیادی است که زیباترین آن تحمل اسارت رزمندگان اسلام و به نمایش گذاشتن ایثار و مقاومت آنان در برابر دشمنان نظام اسلامی بود.

 

ابوترابی بیان کرد: دوران اسارت در زندان های رژیم بعث عراق با تلاش و مجاهدت اسرای ایرانی به قطعه ای از بهشت تبدیل شده بود.

 

نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر تاکید کرد: در زمان اسارت اردوگاه ها با ایمان، صبر و استقامت اسرا نورانی شد و این حالات معنوی نیز نشاط و امید در اردوگاه های رژیم بعث عراقی را ایجاد کرده بود.

 

به گفته وی، وقتی خبر قبولی قطعنامه را آزادگان شنیدند نه تنها جشن نگرفتند بلکه ناراحت شدند چرا که دوست داشتن جنگ تا پیروزی نهایی ادامه داشته باشد.

 

ابوترابی فرد اضافه کرد: رفتار وعمل صالح آن ها قابل تقدیر توسط ما نیست بلکه تنها خدا باید پاداش را به آنان را تعیین کند.

تازه ترین اخبار