In the name of Allah

وبسایت شخصی حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

 حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

پایگاه رسمی و اطلاع رسانی حجة‌السلام والمسلمین سید محمد حسن ابوترابی‌فرد

آخرین بروزرسانی در چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ساعت ۰۰:۰۲
پنجشنبه ۲۳ امرداد ۱۳۹۳
بازگشت
رژیم صهیونیستی توانی برای ادامه جنگ ندارد

رژیم صهیونیستی توانی برای ادامه جنگ ندارد

تهران بزرگ – ایرنا - نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی گفت: امروز با گذشت 50 روز از حمله ددمنشانه رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه، این رژیم توانی برای ادامه جنگ در خود نمی بیند.

به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام والملسلمین محمد حسن ابوترابی فرد عصر روز چهارشنبه در پنجمین همایش ˈمهربانی با مردم غزهˈ ویژه اصناف و بازاریان در سالن اجتماعات شورای شهر تهران گفت: پیروزی انقلاب اسلامی ایران تحولات ژرف و بنیادی در عرصه سیاسی، فرهنگی و اجتماعی در منطقه مهم و حساس جنوب غربی آسیا در میان کشورهای اسلامی و درمعادلات بین المللی ایجاد کرد که بر هر فرد اندیشمندی پوشیده نیست.

 

وی با اشاره به تحولاتی که در مسیر شکل گیری رویدادهای منطقه نقش کلیدی داشته است، گفت: افزایش اقتدار ملت های مسلمان با شکل گیری جریان های برآمده از اعتماد و ایمان به آموزه های دینی و اسلامی، تزلزل در ارکان حکومت های خودکامه و مستبد منطقه، کاهش حضور و نفوذ غرب به ویژه آمریکا در دنیای اسلام است.

 

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین افزایش اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران و نقش محوری آن در تحولات منطقه و در کنار این رویدادها بازگشت ملت مسلمان فلسطین به هویت دینی واسلامی و کاهش قدرت سیاسی نظامی رژیم غاصب صهیونیستی در منطقه، گوشه ای از تحولاتی است که در فرا روی منطقه در این مدت زمان به وقوع پیوسته است.

 

حجت الاسلام ابوترابی فرد با اشاره به چگونگی شکل گیری رژیم صهیونیستی اظهار کرد: این رژیم با کشتار و قتل عام بی رحمانه کودکان، جوانان، زنان و مردان و آوارگی بیش از پنج میلیون فلسطینی بزرگترین جامعه آماری آواره جهان را شکل داده است و با حمایت های اقتصادی، سیاسی و نظامی غرب به ویژه آمریکا و انگلیس پدید آمده است.

 

وی با تاکید بر اینکه بنیان این رژیم بر اساس رعب و وحشت و قتل عام مردم مظلوم فلسطین شکل گرفته است، یادآور شد: اگر صهیونیست ها حتی یک درصد احتمال می دادند روزی مردم آواره و مصیبت زده غزه که از همه امکانات محروم هستند، تبدیل به یک چالش خواهند شد در همان سال های 1945 همه این مردم را قتل عام می کردند.

 

ابوترابی فرد اظهار کرد: آمریکا خود را متحد رژیم صهیونیستی نمی داند بلکه رژیم صهیونیستی را جزئی از هویت خود قلمداد و به این رژیم کاملا متعهد است.

 

وی با تاکید بر اینکه امروز موشک های نیروهای مقاومت فلسطین به تمامی نقاط رژیم صهیونیستی دسترسی دارد، گفت: میزان خسارت و تلفات انسانی رژیم صهیونیستی در جنگ اخیر با مردم غزه چهار برابر جنگ 22 روزه است.

 

نایب رییس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران تنها کشوری است که از مردم مظلوم غزه حمایت کرده است، گفت: ایران در طول سالهای گذشته و حتی در جنگ اخیر رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه در کنار این مردم بوده است.

 

وی با اشاره به اینکه کشورهای سوریه، عراق و لبنان نیز تنها کشورهای عربی هستند که در کنار ایران قرار دارند، گفت: دشمنان سعی کردند این کشورها را به جنگ داخلی مشغول کنند تا رژیم صهیونیستی بتواند در جنگ علیه مردم غزه به پیروزی برسد، اما چنین اتفاقی پیش نیامد.

 

نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: رشد اسلام در کشورهای عراق، سوریه و لبنان نشانه اقتدار جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک نظام سیاسی مبتنی بر آموزه های دینی است که با حضور و مشارکت عزت بخش مردم مسلمان در ایران شکل گرفته است.

تازه ترین اخبار