In the name of Allah

وبسایت شخصی حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

 حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

پایگاه رسمی و اطلاع رسانی حجة‌السلام والمسلمین سید محمد حسن ابوترابی‌فرد

آخرین بروزرسانی در چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ساعت ۰۰:۰۲
یکشنبه ۱۹ امرداد ۱۳۹۳
بازگشت
صهیونیست های جنایتکار می دانند که شکست خورده اند

صهیونیست های جنایتکار می دانند که شکست خورده اند

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: پیروزی مقاومت اسلامی در لبنان تئوری شکست ناپذیری رژیم صهیونیستی را باطل کرد، صهیونیست ها به این واقعیت رسیده اند که دیگر نمی توانند امنیت خود را تأمین کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حجه الاسلام ابوترابی، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در اجتماع با شکوه جامعه قرآنی در بزرگداشت شهدای غزه و حمایت از مقاومت اسلامی گفت: تاریخ اسلام  مملو از صحنه های افتخار آفرین در پیوند ملت اسلام با آموزه های دین و رهنمودهای حیات بخش قرآن است.

 

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بعد از جنگ جهانی اول و افروختن جنگ جهانی دوم راه برای شکل گیری غده سرطانی صهیونیستی در قلب دنیای اسلام فراهم آمد .

 

ابوترابی فرد افزود: بعد از حدود 60 سال برنامه ریزی در سال 1948 امکان شکل گیری رژیم غیر انسانی صهیونیستی در سایه سکوت دولت های عربی فراهم شد و مردم مظلوم فلسطین را این رژیم قتل عام کرد.

 

وی ادامه داد: صاحبان قدرت و سران رژیم صهیونیستی به ایجاد کشور از نیل تا فرات فکر می کردند و حتی حاضر نبودند برای یک دقیقه در جلسه ای با نمایندگان مردم مظلوم فلسطین شرکت کنند اما در حال حاضر وضعیت تغییر کرده است.

 

این نماینده مردم در مجلس نهم گفت: حدود یک دهه پس از پیروزی انقلاب اسلامی با حرکت مردم فلسطین انتفاضه اول در سال 1987 میلادی شکل گرفت که این موضوع ناقوس خطری برای رژیم مجهول صهیونیستی بود.

 

ابوترابی فرد افزود: اسحاق رابین نخست وزیر اسبق صهیونیست ها از اینکه فلسطینی ها به دفترش بروند و او را بیرون کنند نگران بود که این نشان از قدرت مقاومت است.

 

وی تصریح کرد: رژیم صهیونیستی از لحاظ امکانات پنجمین قدرت نظامی جهان بود و در جنگ 6 روزه با کشورهای مصر، اردن و سوریه توانست هزاران عرب را اسیر کند و مساحت سرزمین های اشغالی تحت کنترل خود را افزایش بدهد و سرانجام آن جنگ پذیرش آتش بس از سوی کشورهای عربی بود این در حالی است که این رژیم با انتفاضه نخست مردمی در موضع خطر قرار گرفت و اندیشه دستیابی به کشور اسرائیل پایان یافت.

 

ابوترابی فرد با بیان اینکه رهبران رژیم صهیونیستی به حفظ موقعیت فعلی می اندیشند گفت: با شکل گیری دولت حماس در نوار غزه نه تنها حرکت انتفاضه خاموش نشد بلکه رشد عزت بخش خود را آغاز کرد و بعد از آن صهیونیست ها در جنگ 33 روزه از نیروهای مقاومت اسلامی شکست خوردند.

 

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: پیروزی مقاومت اسلامی در لبنان تئوری شکست ناپذیری رژیم صهیونیستی را باطل کرد، صهیونیست ها به این واقعیت رسیده اند که دیگر نمی توانند امنیت خود را تأمین کنند.

 

ابوترابی فرد ادامه داد: در جنگ 33 روزه صهیونیست ها با مقاومت اسلامی آن رژیم وادار به پذیرش شکست شد و تمام شرایط مقاومت را برای آتش بس قبول کرد.

 

این نماینده مردم در مجلس نهم افزود: رژیم صهیونیستی از بحران های هویتی و جمعیتی به شدت رنج می برد.

 

ابوترابی فرد گفت: اگر امروز رژیم صهیونیستی در طول 40 روز کودکان، زنان و مردان مظلوم را به شهادت می رساند و در برابر دیدگان جهانیان هزاران نفر را مجروح می کند و بیش از 200 مسجد را کاملا تخریب یا آسیب می زند به این دلیل است که به تنگنا رسیده است.

 

وی افزود: مسئولان رژیم صهیونیستی اعتراف کردند که در این جنگ به هیچ یک از اهداف خود نرسیدند و برخی منابع آنها عنوان می کند میزان تلفات آنان در این جنگ بیش از جنگ 33 روزه بوده است.

 

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: رئیس پارلمان اسرائیل در سال 2002 میلادی با شکستی که از نیروهای مقاومت تجربه کرد اعلام نمود که پایان حیات رژیم صهیونیستی و فروپاشی آن نزدیک است و شیمون پرز گفت که دیگر نمی تواند در فلسطین بماند این نکته گویای این فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر شکست صهیونیست ها است.

 

ابوترابی فرد گفت: امروز غزه با الهام از انقلاب اسلامی  و اندیشه های امام راحل و همچنین رهنمودهای عزت آفرین مقام معظم رهبری و کمک های مردم و انقلاب اسلامی در برابر رژیم جنایتکار صهیونیستی ایستاده است که این موضوع باعث شده سران این رژیم و سازمان ملل به دنبال آتش بس باشد که این مهم در سایه الطاف خداوند بزرگ است.

 

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی یادآور شد: مردم ایران در کنار مردم غزه و فلسطین ایستاده اند و با حضور در راهپیمایی باشکوه روز قدس بر انرژی مردم فلسطین افزودند و مردم مظلوم فلسطین به یاری خداوند بزرگ پیروز خواهند شد.

 

لازم به ذکر است در انتهای این مراسم در میدان فلسطین تهران بیانیه ای در محکومیت جنایات بی رحمانه رژیم صهیونیستی قرائت شد. /

 

تازه ترین اخبار