In the name of Allah

وبسایت شخصی حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

 حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

پایگاه رسمی و اطلاع رسانی حجة‌السلام والمسلمین سید محمد حسن ابوترابی‌فرد

آخرین بروزرسانی در سه شنبه ۲ شهریور ۱۴۰۰ - ساعت ۱۶:۲۴
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۳
بازگشت
تجاوز به غزه نشان دهنده شکست رژیم صهیونیستی در جنگ نیابتی منطقه است

تجاوز به غزه نشان دهنده شکست رژیم صهیونیستی در جنگ نیابتی منطقه است

نایب رئیس مجلس با بیان اینکه تجاوز به غزه نشان دهنده شکست رژیم صهیونیستی در جنگ نیابتی منطقه است گفت: همچنین این اقدام احتضار لیبرال دموکراسی و حقوق بشر غربی را در دنیا به نمایش می گذارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حجه الاسلام ابوترابی، نایب رییس مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه 22 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور با اشاره به اقدامات تجاوزگرانه رژیم صهیونیستی در حمله به مردم مظلوم غزه گفت: اکنون برای ششمین روز متوالی غزه هدف حملات دریایی، هوایی و زمینی رژیم صهیونیستی قرار گرفته است، باریکه کوچکی با عرض 6 تا 12 کیلومتر به وسعت 40 کیلومتر و جمعیت یک و نیم میلیون نفر که این رژیم سفاک برای سومین بار در 6 سال گذشته با تمام توان به آن حمله کرده است.

 

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تحقیر رژیم صهیونیستی آن زمانی است که با وجود در دست داشتن پنجمین ارتش بزرگ دنیا برای چندمین بار به یک منطقه کوچک تهاجم می کند و بی آنکه دستاورد نظامی به دست آورد تنها اعتبار مخدوش خود را قربانی می کند از طرفی دیگر دنیا اکنون زمامداران به پناهگاه خزیده رژیم صهیونیستی را بزدلانی می داند که تنها شجاعتشان نسل کشی و کودک کشی است.

 

وی افزود: اکنون شمار شهدای فلسطین به یکصد نفر رسیده است و رژیم صهیونیستی تا کنون 250 نقطه را مورد آماج حملات موشکی خود قرار داده است تصاویر کودکان غرق خون به ویژه آن دو برادر که در آغوش هم جان باختند برای هر وجدان بیدار دردآور است از طرفی دیگر یکی از معانی حمله رژیم اشغالگر قدس به غزه این است که این رژیم در جنگ نیابتی در 4 سال گذشته شکست خورده است زیرا رژیم صهیونیستی به همراه آمریکا در جنگ پشت پرده ای در اندیشه خلق حاشیه امنیت برای خود و شکستن حلقه مقاومت در عراق، سوریه و لبنان کار کرده اند.

 

ابوترابی فرد ادامه داد: ناظران امنیتی دیدند که در دل جنگ سوریه یک نظام قدرتمند با مشروعیت بیرون آمد همچنین در عراق فتنه گری نیابتی داعش مانند یک رزمایش جدی برای دولت عراق بود از طرفی دیگر آفتابی شدن ارتش رژیم صهیونیستی به معنی جنگ نیابتی است .

 

وی تصریح کرد: در این بین کشتارمردم غزه نشان دهنده فروپاشی و احتزار لیبرال دموکراسی و حقوق بشر غرب است از طرف دیگر چند سال از سخنرانی رئیس جمهور آمریکا در دانشگاه قاهره و ادعای صلح و مصالحه در خاورمیانه نمی گذرد که صهیونیست ها امروز با بمب و موشک کوره آدم سوزی به راه انداختند تا دنیا درجه نسل کشی غرب را به عینه بیازماید.

 

 

 

مدعیان حقوق بشر شریک در خون مردم فلسطین و غزه هستند

 

نایب رئیس مجلس هم چنین در این باره افزود: رئیس جمهور آمریکا و دیگر مدعیان حقوق بشر قطعا شریک در خون مردم مظلوم فلسطین و غزه هستند که خون پاکشان در سرزمین مقاومت می ریزد از این رو ما از خداوند متعال پیروزی مردم فلسطین را مسئلت می کنیم و در اینجا حمایت مردم و مسئولان ایران را از این مردم مظلوم اعلام می کنیم و قطعا هر موشک در غزه تیری در بدن بی روح رژیم صهیونیستی است که امیدوارم شاهد مرگ نزدیک او باشیم.

 

 

 

ایستادگی غزه بر مبنای درسی است که از مکتب عاشورا و امام حسن و حسین (ع) گرفته اند

 

وی با اشاره به فرا رسیدن میلاد امام حسن مجتبی(ع) گفت: در اینجا من میلاد فرزند برومند پیامبر اعظم، سبط اکبر امیرالمؤمنین علی(ع) و سید جوانان اهل بهشت حضرت امام حسن مجتبی(ع) را محضر همکاران عزیز، جوانان امت اسلام، دلباختگان ساحت پیامبر و اهل بیت به ویژه ملت ایران تبریک می گویم.

 

ابوترابی فرد ادامه داد: در ماهی که بالاترین ایام است و ساعات آن بالاترین ساعات، شخصیتی به دنیا آمد که شخص اول عالم امکان بود.

 

نایب رییس مجلس شورای اسلامی در این باره گفت:در مورد کمالات این فرزند برومند نبوت جملاتی را ایراد فرمودند که براساس آن پاره تن رسول اکرم(ص)، نور دیدگان آن حضرت و سید جوانان اهل بهشت شخصیتی است که امر او امر پیامبر است و سخن او سخن رسول اکرم و پیروی از او پیروی از پیامبر و سرپیچی از این امام مخالفت با امر خدا است.

 

وی افزود: در کلام دیگر پیامبر(ص) فرمودند که اگر عقل در قالبی مجسم شود همانا آن حسن(ع) است زیرا وی تجسم عقلانیت، دانش، علم، حقیقت، عصمت و طهارت است از طرفی دیگر "سیوتی"در کتابی می گوید این شخصیت برجسته عالم اسلام در دوران حیات خود دو بار تمام ثروتش را انفاق و سه بار هم نیمی از ثروت خود را بخشید که قطعا امام حسن(ع) نماد سخاوت در راه خدا است از طرفی دیگر خاندان رسالت ترجمه آیات قرآن به حقیقت کلام الله مجید هستند.

 

نایب رئیس مجلس ادامه داد: "ابن شهر آشوب" می نویسد وجود امام حسن(ع) در جنگ جمل به صورتی بود که ایشان حتی از یاران دلاور پدر هم در جنگ سبقت می گرفتند و به دشمن حمله می کردند از این رو امروز ملت اسلام از این نماد شجاعت، دلاوری و استقامت دست ایستادگی گرفتند از این رو در شرایط کنونی غزه نماد ایستادگی و استقامت در برابر باطل است و این درسی است که آنها از عاشورا و امام حسن و حسین(ع) گرفته اند.

 

وی افزود: فتحی شقاقی ها فرزند مدرسه ای هستند که معلم آنها خاندان رسالت و پیامبر اکرم است فرزند مدرسه ای هستند که امام بزرگوار در این مدرسه به بازخوانی مکتب اهل بیت پرداخت./

تازه ترین اخبار