In the name of Allah

وبسایت شخصی حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

 حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

پایگاه رسمی و اطلاع رسانی حجة‌السلام والمسلمین سید محمد حسن ابوترابی‌فرد

آخرین بروزرسانی در چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ساعت ۰۰:۰۲
سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۳
بازگشت
تواضع ثمره فهم دینی و معرفت نفس است

تواضع ثمره فهم دینی و معرفت نفس است

نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتخاب صفت تواضع برای حجت‌الاسلام والمسلمین علی‌اکبر ابوترابی‌فرد گفت: تواضع ثمره فهم دینی و معرفت نفس است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حجه الاسلام ابوترابی، نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در مراسم رونمایی از پوستر «خصلت خوبان» که در سازمان هنری رسانه‌ای اوج برگزار شد، اظهار کرد: در اثر زیبای خصلت خوبان تصاویر فرهیختگانی به نمایش گذاشته شده است که همه آنها نمادی از ارزش‌های دینی، فرهنگی و هنری کشور هستند.

 

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امیدوارم این اثر زیبا که نمادی از فضایل و ارزش‌های انسانی می‌باشد فراروی ملت ما به ویژه جوانان هوشمند به‌عنوان یک افق بلند و آرمانی دست‌یافتنی قرار بگیرد.

 

وی با اشاره به وجود چهره حجت‌الاسلام والمسلمین علی‌اکبر ابوترابی‌فرد در این پوستر گفت: خصلت تواضع که به عنوان خصیصه ایشان در این پوستر معرفی شده است به درستی گزینش شده، زیرا وی برای خودش هیچ شأن و منزلتی قائل نبود اما برای همه احترام ویژه‌ای قائل بود و اطمینان دارم اگر در سلول‌ها و اردوگاه‌های سرد و سیاه و پرشکنجه عراق و رژیم شاه از او سوال می‌کردند که فردی را معرفی کنید که برای او منزلتی قائل نیستید، بدون درنگ نام خود را می‌برد که این ثمره فهم دینی و معرفت نفس ایشان است.

 

بنابر این گزارش در پوستر «خصلت خوبان» چهره 124 شهید، شهیر و فرهیخته معاصر همراه با خصلتی از آنها آورده شده است.

تازه ترین اخبار