In the name of Allah

وبسایت شخصی حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

 حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

پایگاه رسمی و اطلاع رسانی حجة‌السلام والمسلمین سید محمد حسن ابوترابی‌فرد

آخرین بروزرسانی در سه شنبه ۲ شهریور ۱۴۰۰ - ساعت ۱۶:۲۴
یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۲
بازگشت
تولید ثروت و عدالت در توزیع از اهداف نظام اسلامی است

تولید ثروت و عدالت در توزیع از اهداف نظام اسلامی است

بوشهر – ایرنا- نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: اقتدار، ایستادگی، عزت نفس و اطاعت از مقام معظم رهبری ملت ایران، غرب را وادار به عقب نشینی کرد و به پای میز مذاکره هسته ای کشاند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام محمد حسن ابوترابی فرد روز شنبه در همایش میثاق فاطمیون با شهدا در شهر برازجان استان بوشهر افزود: سرمایه ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی قابل شمارش نیست، اقتدار ملتی که یک تنه و تنها در مقابل دنیای شیاطین ایستاده و بر همه مشکلات فائق آمده، دستاورد انقلابی الهی است.

 

ابوترابی فرد بیان کرد: پرونده هسته ای ما زمانی که به شورای امنیت برده شدکه تنها 194 سانتریفیوژ داشتیم و اکنون آنان ، در حالی که 19 هزار سانتریفیوژ داریم و85درصد آب سنگین اراک نهایی شده ، با ما وارد مذاکره شده اند.

 

وی گفت: خداوند نعمت هایی چون توحید، امت پیامبر بودن و انقلاب اسلامی را نصیب ملت ما کرده است.

 

نایب رییس مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: شهدا در صف اول صدیقون قرار دارند آنها آنقدر ثابت قدم بودند که جان خود را دادند و به لقاءالله رسیدند.

 

وی گفت: ملت وارثان خون پاک این بزرگان هستند که در اولین قدم پیمان خود را با خدا و رهبری نظام محکم کردند و قرار گرفتن در مسیر آنها باعث می شود راه ما از ولایت زاویه پیدا نکند.

 

 

 

**تولید ثروت و عدالت در توزیع 

 

نایب رییس مجلس شورای اسلامی همچنین در جمع خبرنگاران افزود : آنچه در نظام جمهوری اسلامی مورد نظر و هدف مقام معظم رهبری، دغدغه نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مسیر حرکت دولت است، تولید ثروت و عدالت در توزیع آن است. 

 

وی تصریح کرد: ایران باید به یک قدرت بزرگ اقتصادی با بالاترین سطح رفاه و کمترین فاصله طبقاتی تبدیل شود تا شایسته اسلام و جمهوری اسلامی و ملت ایران باشد. 

 

وی اضافه کرد: برای تحقق این مهم باید همه دست به دست هم دهیم و در این راه حرکت کنیم. 

 

نایب رییس مجلس شورای اسلامی اظهارکرد: ایران داری یک رتبه فاخر سیاسی و قدرت بزرگ دفاعی است و از بالاترین سطح امنیت برخوردار است. 

 

وی گفت: امیدواریم بتوانیم با توسعه کشاورزی، صنعت و افزایش صادرات اقتصاد مقاومتی را که مورد نظر رهبر معظم انقلاب است در سال های پیش رو رقم بزنیم. 

 

ابوترابی فرد بیان کرد: استان بوشهر را می توان به عنوان یک استان پیشگام درعرصه اقتصاد مقاومتی شناخت و ارج نهاد و در جهت تقویت زیرساخت های اقتصادی قدم برداشت. 

 

نایب رییس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از نظر زیرساخت های اقتصادی و توسعه حمل و نقل کارهای بزرگ و با ارزشی در این استان شده است که امیدواریم برای حرکت پرشتاب به سوی اقتصاد بالندگی که در انتظار ملت ایران است از آن بهره جست. 

 

ابوترابی فرد در باره استان بوشهر گفت: این استان نماد توسعه صنعتی و فناوری های نوین بویژه در عرصه صنعت پتروشیمی کشور، فرآوری گاز و تولید انواع محصولات با ارزش افزوده بسیار بالا و هم نماد کشاورزی است. 

 

وی اظهارکرد: شهرستان دشتستان رتبه دوم را در کشور در زمینه تولید خرما دارد و باید برای فروش محصول خرمای دشتستان بازار با ارزش پیش بینی و ایجاد کرد. 

 

وی گفت: همچنین تولید 45 هزار تن آبزیان در استان بوشهر رتبه بسیار بزرگی است. 

تازه ترین اخبار