In the name of Allah

وبسایت شخصی حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

 حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

پایگاه رسمی و اطلاع رسانی حجة‌السلام والمسلمین سید محمد حسن ابوترابی‌فرد

آخرین بروزرسانی در سه شنبه ۲ شهریور ۱۴۰۰ - ساعت ۱۶:۲۴
چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۲
بازگشت
مهمترین مسئله امروز جهان اسلام وحدت و همبستگی مسلمانان است

مهمترین مسئله امروز جهان اسلام وحدت و همبستگی مسلمانان است

لیاقت بلوچ دبیرکل حزب جماعت اسلامی پاکستان و هیات همراه صبح امروز 14/12/92 با سید محمد حسن ابوترابی فرد نائب رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حجه الاسلام ابوترابی، نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در ابتدای این دیدار با ابراز خشنودی از سفر هیاتی از حزب جماعت اسلامی پاکستان به ایران گفت: بسیار خرسندم که حزب جماعت اسلامی که با همت بنیان گذار هوشمند و متعهد آن تاسیس گردیده، امروز با درایت مسئولانش بعنوان حزبی موثر و معتبر در حفظ و نشر آموزه‌های غنی اسلامی در میان مسلمانان پاکستان کوشا است.

 

وی افزود: رابطه نزدیک و برادرانه حزب جماعت اسلامی و جمهوری اسلامی ایران تاکنون در فهم صحیح آموزه‌های اسلامی، تقویت وحدت و همدلی در میان آحاد مسلمانان و غلبه بر توطئه‌های دشمنان اسلام نقش موثری داشته است.

 

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس شورای اسلامی پس از انقلاب با حضور نمایندگانی از سراسر کشور و از میان همه اقوام و گروههای سیاسی و مذهبی به خانه واقعی ملت ایران تبدیل شده و امروزه جمهوری اسلامی ایران نماد مردم سالاری دینی در جهان است.

 

وی با تاکید بر اینکه مهمترین مسئله امروز جهان اسلام وحدت و همبستگی مسلمانان است بر نقش مهم علما و روحانیون در این زمینه تاکید کرد.

 

ابوترابی فرد در پایان خاطرنشان کرد: همه مسلمانان اعم از شیعه و سنی با تکیه بر آموزه‌های قرآن با اتحاد و همدلی باید در مقابل توطئه‌های دشمنان اسلام ایستادگی کنند.

 

لیاقت بلوچ دبیرکل حزب جماعت اسلامی پاکستان نیز در همین دیدار با ابراز خرسندی از سفر به جمهوری اسلامی ایران گفت: ایران بعنوان یک نظام اسلامی قدرتمند که با درایت و تدبیر رهبرانش به خوبی توانسته است مردم سالاری برگرفته از آموزه‌های قرآن و سنت را در کشور پیاده کند، الگوی موفقی برای تمامی کشورها، احزاب و جریانهای اسلامی است.

 

وی با اشاره به تحولات اخیر در جهان اسلام افزود: دشمنان اسلام تلاش دارند با ایجاد تفرقه و جدایی میان مسلمانان و تضعیف انسجام امت اسلامی سیاستهای ضد اسلامی خود را اجرا کنند.

 

دبیرکل حزب جماعت اسلامی پاکستان در پایان این دیدار با محکوم نمودن تلاش غرب و امریکا در اعمال فشار بر ایران، ایستادگی و مقاومت مردم ایران را مورد تقدیر قرار داد./

تازه ترین اخبار