In the name of Allah

وبسایت شخصی حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

 حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

پایگاه رسمی و اطلاع رسانی حجة‌السلام والمسلمین سید محمد حسن ابوترابی‌فرد

آخرین بروزرسانی در چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ساعت ۰۰:۰۲
پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۲
بازگشت
اقتدار گروه مذاکره کننده هسته ای ثمره ایثار شهدا است

اقتدار گروه مذاکره کننده هسته ای ثمره ایثار شهدا است

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اگر گروه مذاکره کننده هسته ای ایران امروز می تواند با اقتدار از منافع جمهوری اسلامی ایران دفاع کند ثمره ایثار و فداکاری های شهدا و همچنین استقامت مردم ایران است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حجه الاسلام ابوترابی، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در مراسم بزرگداشت شهدای نیروی هوایی ارتش که در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار شد، گفت: از پدران، مادران و همسران شهدا تشکر می کنم و به حضور فرزندان شهدا که وارثان اخلاص و اندیشه پدران خود هستند ا براز ارادت ویژه می کنم.

 

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: شهدای نیروی هوایی نگین های درخشان نیروهای مسلح بودند که توانستند قدم های استثنایی و کارهای آسمانی انجام بدهند.

 

ابوترابی فرد گفت: رژه نیروهای هوایی ارتش در برابر بنیانگذار انقلاب اسلامی در مدرسه علوی پایه گذار شکست رژیم ستمکار شاهنشاهی بود.

 

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: پرواز نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در روز آغاز جنگ تحمیلی برآسمان کشور عراق باعث شد که ارتش صدام احساس شکست را لمس کند و نباید فراموش کرد اگر پوشش نیروی هوایی نبود سرزمین ایران زیر چکمه های نیروهای ستمکار صدام آزاد نمی شد.

 

وی تصریح کرد: نیروی هوایی ارتش ایثار، فداکاری و تمامی خصلت های خوب انسانی را با تفکر نظامی همراه کردند و توانستند در برابر نظام سلطه ایستادگی کنند.

 

ابوترابی فرد افزود: تواضع برادرم را در برابر خلبانان فراموش نمی کنم و برادرم عنوان می کرد که در دوران اسارت نیز خلبانان سرفراز از اقتدار مردم ایران دفاع می کردند.

 

وی افزود: اگر امروز مقام ارشد کنگره آمریکا اعتراف می کند که قدرت دفاعی نظامی ایران توانسته آمریکا را در خاورمیانه مهار کند این دستاورد شهادت طلبی و ایثار پدران شما و همچنین استقامت مردم ایران است.

 

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امروز نظام سلطه قدرت کمترین جسارت را به مردم ایران ندارد که این موضوع از ثمره تربیت صحیح فرزندان ملت ایران از سوی پدران و مادران مؤمن است.

 

وی افزود: مطمئن باشید نصرت الهی در سایه صبر و پایداری ملت ایران را همیشه یاری خواهد کرد.

 

ابوترابی فرد ادامه داد: امروز پنجه در پنجه نظام سلطه به سرکردگی آمریکا گذاشته ایم و توانسته ایم در تمامی جبهه ها طعم تلخ شکست را به آمریکایی ها و ا ستعمارگران بچشانیم و اگر مذاکره کنندگان هسته ای ایران می توانند با اقتدار از منافع مردم ایران دفاع کنند این مهم نیز دستاورد ایثار شهدا است.

 

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس افزود: دیروز پرونده هسته ای ایران را به شورای امنیت به دلیل وجود تنها 194 سانتریفیوژ ارجاع می دادند اما با استقامت و فداکاری شهدا و مردم توانسته ایم در مذاکرات تحریم ها را متوقف کنیم این در حالی است که در حال حاضر 19 هزار سانتریفیوژ در کشور می چرخد و پروژه آب سنگین راکتور اراک بیش از 85 درصد پیشرفت کرده است.

 

ابوترابی فرد افزود: امیدوارم بتوانیم با برنامه ریزی و تلاش به اقتصاد مولد و کارآفرین دست یابیم که این اقتصاد مبتنی بر تولید و نوآوری علمی باشد و بتوانیم در عرصه اقتصادی نیز به عنوان یکی از قدرتمندترین کشورهای دنیا مطرح شویم.

 

وی تصریح کرد: از نظر قدرت دفاعی افسران و فرماندهان رشید نیروی هوایی که بازوان مقتدر جمهوری اسلامی هستند می دانند که در جایگاه مطلوبی قرار گرفته ایم و به لحاظ قدرت سیاسی نیز در جهان قوی هستیم و گواه آن مذاکرات قوی هسته ای است.

 

ابوترابی فرد ادامه داد: امروز کاروان  علمی کشور پیشرفت کرده است و موشک های بالستیک که از قدرت بازدارنده مطلوبی برخوردار هستند توان دفاعی ایران را افزایش داده اند.

 

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی یادآور شد: امیدوارم فرزندان شهید همچون پدران صالحشان و همچنین تمامی اعضای خانواده شهدا و مردم ایران با پیروی از دستورات مقام معظم رهبری زمینه ساز پیشرفت کشور باشند و همیشه در راه دفاع از انقلاب پیشرو باشند./

تازه ترین اخبار