In the name of Allah

وبسایت شخصی حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

 حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

پایگاه رسمی و اطلاع رسانی حجة‌السلام والمسلمین سید محمد حسن ابوترابی‌فرد

آخرین بروزرسانی در سه شنبه ۲ شهریور ۱۴۰۰ - ساعت ۱۶:۲۴
یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۲
بازگشت
با تثبیت نرخ تورم مرحله دوم هدفمندی‌ها قابل اجراست

با تثبیت نرخ تورم مرحله دوم هدفمندی‌ها قابل اجراست

سیدمحمد حسن ابوترابی فرد گفت: اگر در کشور امکان حضور پررنگ صالحان را فراهم آوریم، ایران به قله‌های قدرت در کوتاه‌ترین زمان ممکن دست می‌یابد.

سیدمحمد حسن ابوترابی فرد گفت: اگر در کشور امکان حضور پررنگ صالحان را فراهم آوریم، ایران به قله‌های قدرت در کوتاه‌ترین زمان ممکن دست می‌یابد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حجه الاسلام و المسلمین ابوترابی فرد، نائب رئیس مجلس در مراسم ایام فاطمیه (س)در خمینی شهر اصفهان با اشاره به قرار داشتن ولایت فقیه در هرم سیاسی جمهوری اسلامی ایران خاطر نشان کرد این دوره یکی از استثنایی‌ترین مقاطع تاریخ ایران و اسلام است که مرجع تقلید آن به عنوان شخصیت اول کشور حضور دارد و در این جایگاه با اقتدار عزت و توان و قدرت برآمده از حضور ملت، نقش و رسالت خود را ایفا کرده است.

 

وی اضافه کردباید در کشور از همه‌ی ظرفیت‌ها استفاده کرد تا افراد صالح در تمام عرصه‌ها حضور یابند.

 

نایب رئیس مجلس در جلسه پرسش و پاسخ به سؤالات مردم در پاسخ به سئوالی در مورد راه‌های توسعه‌ی اقتصادی گفتبهترین راهکار برای تبدیل جمهوری اسلامی به قدرت اقتصادی اصلاح بودجه‌ی سالانه است که کلید آن در دست دولت است.

 

وی در مورد بحث سیاست خارجی نیز گفتما راهی جز افزایش قدرت در برابر زیاده‌خواهی‌های نظام سلطه نداریم و در این راه دستگاه دیپلماسی کشور باید این دو هدف مهم را پی‌گیری کند که شامل دفاع از گفتمان انقلاب اسلامی و افزایش سطح امنیت کشور در فرامرزها و تبدیل تحدید‌ها به فرصت‌هاست.

 

وی همچنین تأکید کرد دستگاه دیپلماسی باید تبدیل به بازوی رشد اقتصادی ایران شود.

 

ابوترابی فرد در پاسخ به سؤال دیگری در مورد رمز فتنه‌ی ۸۸ گفتهوا و هوس و دنیا طلبی این ضایعه را خلق کرد.

 

نائیب رئیس مجلس کلید خوردن فاز دوم هدف‌مندی یارانه‌ها را زمانی اعلام کرد که شاخص‌های کلان اقتصاد کشور به ثبات رسیده و نرخ تورم تثبیت شده و سیر نزولی بیابد.

 

پس از این جلسه جمعی از آزادگان خمینی شهر نیز در دیدار با ابوترابی فرد به بیان مشکلات خود پرداختند.

 

نائب رئیس مجلس سپس در منزل شهیدان قدرت‌الله و نعمت‌الله قدیری در خمینی شهر حاضر شد و پس از قرائت فاتحه به روح این دو شهید با پدر و مادر انان به گفتگو پرداخت.

تازه ترین اخبار