In the name of Allah

وبسایت شخصی حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

 حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد

پایگاه رسمی و اطلاع رسانی حجة‌السلام والمسلمین سید محمد حسن ابوترابی‌فرد

آخرین بروزرسانی در سه شنبه ۲ شهریور ۱۴۰۰ - ساعت ۱۶:۲۴
یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۲
بازگشت
دولت باید خردمند و معتقد به عقل جمعی باشد

دولت باید خردمند و معتقد به عقل جمعی باشد

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در جمع معتمدان محلات و روستاهای اصفهان مشکلات آنان را شنید و به ارائه‌ی راهکارهایی برای حل آن پرداخت .

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در جمع معتمدان محلات و روستاهای اصفهان مشکلات آنان را شنید و به ارائه‌ی راهکارهایی برای حل آن پرداخت .

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حجت الاسلام و المسلمین ابوترابی فرد، در جلسه‌ای که در مهدیه‌ی خراسگان برگزار شد، تعدادی از مردم و مقتدائین نماینده‌ی این شهر  به بیان مشکلات مردم این منطقه در حوزه‌ی کشاورزی پرداختند.

 

ابوترابی فرد سپس در سخنانی کشاورزی را یکی از مهمترین منابع کشور با توجه به تمامی حوزه‌ها و ظرفیت‌های کشور توصیف کرد و گفتمشکل کشاورزی ما منابع آبی است، اما اگر منابع موجود به درستی مدیریت شود می‌تواند نیازهای ما را برطرف کندوی با تأکید بر، برداشته شدن قدم‌های بلند در این راستا گفتباید کشت را متناسب با منابع آبی خود تعریف کنیم، و در این راستا علم باید به کمک کشاورزان بشتابد.باید اولویت اول کشور کشاورزی تعریف شود.

 

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با انتقاد از برخی سیاست‌های اعمال شده در حوزه‌ی کشاورزی اظهار داشتاگر به این حوزه به درستی پرداخته می‌شد، امروز شاهد ۱۵هزار روستای خالی از سکنه و نسبت جمعیت شهری به روستایی ۷۰ به ۳۰ نبودیم.

 

وی ادامه دادنقش دولت در این زمینه کلیدی است و اگر دولت، دولت خردمند و معتقد به عقل جمعی باشد و به رأی نمایندگان مجلس احترام قائل شود می‌توان برنامه‌های ۵ساله، بودجه و نقشه‌ی راه دولت را با مشارکت کامل دولت و مجلس تهیه و تصویب کرد.

 

در ادامه‌ی مراسم کتاب یادنامه‌ی شهدای خوراسگان به ابوترابی اهداء شد و مجددا کشاورزان به بیان مشکلات خود پرداختند.

تازه ترین اخبار